cerinek_fest_2010_ikoKopec Čeřínek, který je vzdálen dvanáct kilometrů od Jihlavy, zažije letos už třetí ročník multižánrového hudebního festivalu pro celou rodinu Čeřínek Fest. Kdo na festival, který se koná už tuto sobotu 4. září ve SKI Areálu Čeřínek na přilehlém prostranství turistické chaty, zavítá, bude mít možnost naslouchat hned několika hudebním žánrům.

Sobotní festivalový den odstartuje ve 13 hodin, kdy se na pódiu vystřídá třináct hudebních souborů, které tvoří přední jak festivalovou, tak i klubovou domácí scénu. A zkrátka letos nepřijdou rozhodně ani děti a generace starších. „Letos se zase o krůček přiblížíme k myšlence festivalu, kterou je oslovit publikum všech věkových kategorií. Tak aby byl ČeřínekFest 2010 mnohožánrový hudební festival pro celou rodinu,“ přiblížil pořadatel festu Jurda, baskytarista z Divokýho Billa.

cerinek_fest
Těšit se tak můžete od amatérských souborů jak regionálních např. HAKMAK z Rohozné, tak letos i z ostatních koutů republiky, jako např. NASTY WORK z Plzně. Třetí ročník Čeřínek Festu je výjimečný i tím, že nezapomíná na ty nejmenší návštěvníky festivalu, kteří se mohou těšit na odpolední vystoupení známé formace MAXIM TURBULENC. To ale zdaleka není vše, dorazí také herec-písničkář JIŘÍ SCHMITZER. Osmu hodinou pak odstartují večer rockovějšího rázu KURTYZÁNY Z 25. AVENUE v čele s Tomášem Varteckým anebo MANDRAGE se svým hitem "Hledá se žena".

Dále se během večera můžete těšit na formaci POP-PORN z Pelhřimova, plzeňskou legendu ZNOUZECNOST nebo partičku FIVE O´ CLOCK TEA která letos objela celou republiku v roli předkapely Divokýho Billa. Na závěr vás pro velký úspěch a samotný zájem skupiny roztančí LETY MIMO.


Cena vstupného na třetí ročník Čeřínek Festu v předprodeji TicketStrem & TicketForPeople je 240 korun (+ poplatky), ostatní předprodeje za 250 korun a na místě pak za lístek dáte 299 korun! Kdo by chtěl letošní Čeřínek Fest strávit společně s vystupujícími, tak právě pro ty jsou připravené V.I.P. vstupenky za 700 korun.

VÍCE SE O LETOŠNÍM ROČNÍKU FESTIVALU ČEŘÍNEK FEST DOZVÍTE NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH FESTU WWW.CERINEKFEST.CZ a NA FACEBOOKU