fotbal_slaviaFotbalová Slavia žádá příznivce, aby na páteční zápas 16. kola Gambrinus ligy přišli s předstihem, v rámci zvýšených bezpečnostních opatření totiž budou důkladné prohlídky při vstupu na stadion. Podle internetových stránek klubu by měli být fanoušci připraveni i na kontrolu dokladu totožnosti.

Utkání Slavie s Baníkem Ostrava v Synot Tip Areně v Edenu doprovázejí zpřísněná bezpečnostní opatření. Všechny vstupenky jsou na jméno, u vstupu na stadion musejí údaje na vstupence odpovídat předloženému dokladu totožnosti. Všechny vstupenky do sektoru hostů byly distribuovány výhradně prostřednictvím Baníku Ostrava, který bude asistovat také u doprodeje vstupenek u vyhrazené pokladny u sektoru hostů.

Na utkání bude přítomno sto osmdesát pracovníků bezpečnostní agentury a pořadatelů, Slavia využije všechna osvědčená bezpečnostní opatření v Synot Tip Areně včetně bezpečnostních kamerových systémů. Na utkání samozřejmě platí přísný zákaz použití jakékoliv pyrotechniky. Na zápas bude uzavřena jižní tribuna stadionu.

Brány stadionu se otevřou hodinu a půl před výkopem. „Slavia žádá fanoušky, aby přišli do hlediště stadionu včas, zejména pokud nemají vstupenku nebo permanentku a vyhnuli se tak frontám u pokladen,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Ondřej Zlámal. „Věříme, že stejně jako všechna naše předchozí utkání s Baníkem v Synot Tip Areně i páteční utkání proběhne bez problémů,“ dodává.

Zápas má výkop v 18.15.

zdroj: MEDIAFAX