Jitka Valkova 3Jedna z nejúspěšnějších českých modelek, zpěvačka a také moderátorka, tak by se dala jednou větou charakterizovat Česká Miss 2010 Jitka Válková. Smyslná modelka se nyní poprvé odhodlala odložit podprsenku a postavit se jak ji pán bůh stvořil před objektiv předního českého fotografa Jana Tůmy. 

Půvabná Jitka se svlékla při focení kalendáře předního německého designového výrobce sprchových koutů. Jedná se o její zatím nejodvážnější snímky. „Jitka je naprostá profesionálka, která se umí nechat strhnout atmosférou a tak vzniknou neopakovatelná umělecká díla. Má bezchybnou postavu a foťák ji přímo zbožňuje. Její obličej, výraz, vlasy i postava jsou až hříšně dokonalé, i když ve výsledku vlastně nic neukáže a každý má tak prostor dát průchod své vlastní fantazii,“ uvedl Jan Tůma. 

REKLAMA

Jitka Valkova 2

Focení kalendáře probíhalo v přísném utajení. Během jednoho týdne dokázali postavit specialisté z ProCeramu a Hüppe exkluzivní koupelnové prostory, kde se celá akce uskutečnila. „Focení jsem si skvěle užila. Atmosféra byla příjemná, i když jsem byla téměř po celou dobu pod proudem vody“, usmívala se Jitka. „Focení bylo pro mě výzvou a novou zkušeností. Myslím si, že vznikly krásné fotografie zobrazující čistotu, ladnost těla a smyslnost ženy. S výsledkem jsem proto velmi spokojená vše je rafinované a zároveň nic neodhalím,“ dodala Jitka. 

Jitka Valkova 4

Kalendář společně s Jitkou nafotila také krásná Andrea Verešová, Česká Miss 2006 Renata Langmannová, modelka Petra Svoboda a Muž roku 2010 Jan Hájek. Slavnostní křest kalendáře proběhne v prostorách andělského Music clubu Pantheon v Plzni 26. ledna za účasti všech aktérů.

Jitka Valkova 5


Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz