OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Do Turecka v neděli odletí 24 fotbalistů

Zimní fotbalové galeje jsou u konce. První tým FC Vysočina v pátek završil třítýdenní velice náročný tréninkový blok, který denně obsahoval dvoufázové tréninky. Příprava na jarní SYNOT ligu se nyní přehoupne do druhé poloviny, která bude ve znamení ladění formy, hernětaktických prvků a hledání optimální sestavy.

Číst dál...

Dokáže Vysočina v premiéře zaskočit Spartu?

Letní pauza bez fotbalu utekla strašně rychle. A to je dobře! Už tento pátek 24. července na Vysočině odstartuje SYNOT liga. A ostřejší start si jihlavský tým dokáže těžko představit – hostí Spartu Praha. Karty jsou jasně rozdány a FC Vysočina na úvod nejvyšší soutěže touží po překvapení na úkor velkého favorita.

Číst dál...

Jan Kliment přestoupil do VfB Stuttgart

Jan Kliment se stal prvním odchovancem FC Vysočina, který přímo z Jihlavy přestoupil do špičkového zahraničního klubu. Útočník, který na sebe výrazně upozornil na finišujícím EURU U21, v pondělí dopoledne absolvoval zdravotní prohlídku a následně podepsal čtyřletou smlouvu s bundesligovým VfB Stuttgart.

Číst dál...

Velké finále si zahrají i fotbalisté z FC Dosta Bystrc-Kníničky

Šestnáct týmů se sjelo v neděli 14. června do humpoleckého sportovního areálu v Okružní ulici, kde se uskutečnilo 13. kvalifikační kolo fotbalového turnaje pro desetileté hráče E.ON Junior Cup. Postup si po dramatickém průběhu vybojovali hráči FC Dosta Bystrc-Kníničky, kteří ve finále oplatili porážku FKM Vysočině Jihlava. V září je čeká třídenní klání Velké finále.

Číst dál...

S jakým kádrem FC Vysočina vstoupí do zimní přípravy?

Fotbalisté FC Vysočina do náročné zimní přípravy, kterou vyplní množství zápasů, vstoupí s nebývale širokým kádrem hráčů. Soupiska však bude před odletem na herní soustředění v Turecku zredukována na 20 hráčů do pole a tři gólmany. Z podzimního kádru už vedení klubu nepočítá se čtyřmi hráči, naopak příchod minimálně dvou fotbalistů je na cestě.

Číst dál...

První tým FC Vysočina převzal trenér Roman Kučera

Představenstvo FC Vysočina se po dlouhých pondělních jednáních rozhodlo přistoupit ke změně ve vedení prvoligového týmu. Počínaje úterým 30. září odvolalo kouče Petra Radu a asistenta Zdeňka Kluckého a zodpovědností za ligové „áčko“ pověřilo dlouholetého trenéra mládežnických týmů FC Vysočina Romana Kučeru.

Číst dál...

FC Vysočina zaregistroval útočníka Christiana Irobisa

FC Vysočina zaregistroval pátou posilu během posledních tří týdnů. Už v důležitém sobotním utkání v Hradci Králové byl připraven nastoupit urostlý nigerijský útočník Christian Irobiso (nar. 28. května 1993), který se k jihlavskému kádru připojil ve formě zkoušky 26. srpna. Trénoval s prvním týmem, dvakrát nastoupil za juniorku, vstřelil tři branky a svými výkony i fotbalovým potenciálem si řekl o angažmá v Jihlavě. Dres FC Vysočina bude oblékat minimálně do konce letošního roku.

Číst dál...

REKLAMA