VIDEO: Schindler představil nové řešení dezinfekce pro bezpečnější provoz výtahů a eskalátorů

S ohledem na aktuální situaci rostou nároky na úklid výtahů a eskalátorů. Inovativní řešení pro dezinfekci frekventovaných povrchů představuje ucelená řada Schindler CleanMobility. Přináší produkty, které k bezpečnějšímu provozu přispívají za využití
UV-C záření, speciální fólie nebo programu omezujícího počet cestujících v kabině. Novinka z této řady byla instalována i do eskalátoru spojujícího na Letišti Václava Havla Praha Terminály 1 a 2.

Číst dál...

Zapomněli jste si nakoupit? Dáme jídlo zahajuje spolupráci s Tesco Expres, nákup přiveze obvykle do 30 minut.

Největší česká služba rozvozu jídla Dáme jídlo vstupuje do zcela nového segmentu. Díky čerstvě zahájené spolupráci s Tesco Expres si mohou zákazníci kromě jídla z restaurací nechat domů dovézt i nákup. Jejich zboží bude obvykle doručeno do 30 minut od objednání, tak jak je u Dáme jídlo zvykem. Pro tento způsob nakupování, kdy je on-line objednávka doručena téměř okamžitě, se vžil název quick commerce. Množství spolupracujících prodejen Tesco Expres bude do budoucna narůstat, stejně jako počet nových partnerů. A nezůstane jen u supermarketů.

Číst dál...

Poslední rozloučení s národním hokejovým trenérem Milošem Říhou proběhne 9. září

Dne 1. září zemřel emeritní trenér české hokejové reprezentace Miloš Říha starší (61). Vzhledem k veřejné známosti a významnosti Miloše Říhy, se rodina rozhodla udělat tzv. veřejné rozloučení pro všechny jeho přátele a bývalé kolegy z hokejového prostředí, které se bude konat ve středu 9. 9. 2020 od 14:00 do 15:00 v pardubickém krematoriu, kde bude možné se poklonit jeho památce.

Číst dál...

REKLAMA