OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Mezi Čechy se stává stále oblíbenějším nový sport paraski

paraski_fotoUž i do Čech dorazil nový a stále populárnější sport - PARASKI. Jedná se o relativně mladou a velmi atraktivní disciplínu parašutismu, která se vzhledem ke své náročnosti právem považuje za královskou. Jde o kombinaci dvou sportů – parašutismu a alpského lyžování. Dva na sobě nezávislé sporty jejichž výsledky se sčítají. PODÍVEJTE SE NA VIDEÍCH UVNITŘ ČLÁNKU, JAK VLASTNĚ PARASKI VYPADÁ!

Číst dál...

S permanentkou na jaro budete u toho!

fc_vysocina_logoFotbalisté FC Vysočina začali zbrojit na jaro a zimní přípravu na postupové boje by neměli podcenit ani diváci a fanoušci! Přímo se nabízí doplnění šatníku a vybavení domácnosti ze sortimentu klubových suvenýrů a právě teď je ta pravá chvíle k zakoupení permanentní vstupenky!

Číst dál...

Jihlavští mladíci rok 2011 otevřeli výhrou nad Znojmem

fotbalTým FC Vysočina se v první duelu Tipsport cupu představil s mladší částí svého šestadvacetičlenného kádru. Ta proti druholigovému Znojmu odvedla kvalitní výkon a zaslouženě vyhrála 3:2 (1:1), když branky úspěšnějšího celku zaznamenali Karol Karlík, Tomáš Kučera a Jan Kosak. Jihlava tak do fotbalového roku 2011 vstoupila vítězně.

Číst dál...

Vysočina do přípravy vstoupí i s Murisem Mešanovićem

fc_vysocina_01Fotbalistům FC Vysočina zbývají už pouze hodiny do startu velmi náročné, nepříliš oblíbené, ale velmi potřebné zimní přípravy. V úterý 4. ledna trenér Josef Vrzáček v kabině přivítá 26 fotbalistů, kteří budou usilovat o místo v jihlavské sestavě pro druholigové jaro. Nejen fanoušky jistě potěší skutečnost, že do přípravy vstoupí i staronová tvář v podobě dvacetiletého bosenského útočníka Murise Mešanoviće.

Číst dál...

Stánek FC Vysočina se v City Parku přesunul k fontáně a nově nabízí půllitr a hrníček

stanek_city2_019_resizeStánek FC Vysočina v jihlavském City Parku se těší příjemnému zájmu veřejnosti. Ten ještě vzrostl s jeho přesunem blíže do centra dění – k fontáně v 1. nadzemním podlaží. Prodej klubových suvenýrů zde bude probíhat do neděle 19. prosince, přičemž minishop bude mít o víkendech otevřeno od 10 do 18 hodin a ve všední dny od 14 do 18 hodin.

Číst dál...

REKLAMA