OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Psí terapeutka rozzářila den v domově Jeřabina

V domově Jeřabina, zařízení poskytující pobytové a ambulantní sociální služby osobám s mentálním, kombinovaným nebo s jiným zdravotním postižením přinesla radost další milá návštěva. Klienti domova Jeřabina reagovali na tuto návštěvu s velkým nadšením.

 

Číst dál...

ACO industries, srdce technologického pokroku

Ve městě Přibyslav, se rozprostírá strojírna ACO Industries, která v roce 2023 oslavila třicetileté výročí svého založení. Od skromných začátků v roce 1993, kdy firma oživila prostory bývalého Agrozetu, se ACO vypracovalo na největšího zaměstnavatele v Přibyslavi a významného hráče na globálním trhu s odvodňovací technikou.

Číst dál...

600 let od odchodu legendy

V letošním roce si připomínáme významné jubileum - 600 let od skonání legendárního českého vojevůdce Jana Žižky z Trocnova. Město Přibyslav, úzce spjaté s jeho historickým odkazem, se chystá uctít tuto významnou postavu českých dějin řadou akcí.

Číst dál...

Úspěch tříkrálové sbírky 2024

Další ročník Tříkrálové sbírky v Havlíčkově Brodě opět ukázal, jaký má tento projekt smysl. Koledníci, kteří navštívili mnoho domácností, nejen že roznesli novoroční požehnání, ale také přinesli radost a pohodu do srdcí lidí. Sbírka je důkazem štědrosti a solidarity obyvatel Havlíčkova Brodu.

Číst dál...

Přibyslavský kulturní dům prochází proměnou

Přibyslavský kulturní dům prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Podle původních plánů měl být otevřen koncem léta. Přestože rekonstrukce kulturního domu znamená dočasnou nepřítomnost velkých akcí, modernizace a zkvalitnění této ikonické budovy přinese mnoho zlepšení.

Číst dál...

Vánoční koncert v Chotěboři

V kostele sv. Jakuba v Chotěboři se odehrála krásná vánoční akce, která spojila hudbu a lidi se zdravotním postižením. Klienti Denního stacionáře Bludiště a dětský pěvecký sbor Kvítek při ZŠ Buttulova společně vytvořili nezapomenutelný adventní koncert.

Číst dál...

REKLAMA