REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

prazdniny_v_telci_hradistanSpojení dvou skupin s odlišným pohledem na muziku přineslo nečekaně čerstvé hudební ovoce. Hradišťan a Ag Flek oslovili publikum svými slavnými písněmi i relativně novými kousky. V druhé polovině koncertu se pak obě hudební tělesa spojila dohromady a bez přípravy na place vytvářela téměř orchestrální cover verze písní od Ag Fleku.

Dti_na_koncert_
Po hlavním koncertu se ještě odehrálo tradiční noční vystoupení, tzv. Nocturno, na kterém již podruhé na Prázdninách v Telči zahrál Xindl X a to v industriálně klubovém prostoru staré továrny Lira.

Jura_Pavlica_2_
Divácky atraktivní byli i předcházející koncerty. V úterý se na telčském zámeckém nádvoří poprvé představil mladý písničkář Tomáš Klus, který okouzlil a uhranu celé publikum. Čtvrteční koncert byl koncipován jako vzpomínka na zpěvačku Zuzanu Navarovou a tak vystoupili jí blízcí muzikanti, mimo jiné Bára Hrzánová, František Raba, Mário Bihári a Markéta Zdeňková.

Klus_r_
Hudební festival Prázdniny v Telči se pomalu blíží do druhé poloviny a má tak před sebou ještě celých deset koncertů. Na Festival do Telče přijede mimo jiné zahrát Jablkoň, Spirituál Kvintet, Žalman a spol., Karel Plíhal anebo Druhá Tráva. Nejvíce očekávaný je však koncert světoznámého Australana Tommyho Emmanuela, který vyhrál řadu prestižních ocenění a bývá označován za nejlepšího akustického kytaristu na celém světě.

Fronta_
Až do konce celého festivalu budou fungovat již probíhající tvůrčí dílny a trh s nejrůznějšími uměleckými předměty. Každý den od pěti hodin jsou pro návštěvníky Prázdnin v Telči připraveny bezplatné koncerty anebo divadla na telčském náměstí. Každý večer také probíhají noční koncerty a divadla v některém z překrásných telčských zákoutí.

Mrio_Bihri_r_

REKLAMA