Policie hledá svědka nehody

Ve čtvrtek 7. června 2018 v 09:35 hodin došlo mezi obcemi Morkovice a Uhřice k dopravní nehodě, při které se lehce zranila dvaatřicetiletá řidička vozidla Peugeot Bipper.

Číst dál...

V Kroměříži mizela jízdní kola

Včera přijali policisté z kroměřížského obvodního oddělení mimo jiných i dvě oznámení, která se týkala odcizení jízdních kol. K oběma krádežím došlo v odpoledních hodinách na různých místech ve městě Kroměříž.

Číst dál...

Nejlepší mladý truhlář v republice je ze Zlínského kraje

Hned několika úspěchů dosáhla Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem na největší přehlídce škol a zaměstnavatelů v České republice nazvané „Vzdělání a řemeslo“, která se v listopadu uskutečnila v Českých Budějovicích. Bystřická škola, jejímž zřizovatelem je Zlínský kraj, zde obdržela ocenění za propojení školské a podnikatelské sféry, za nejlepší prezentaci zahraniční spolupráce a zazářila také v soutěži Truhlář roku 2017. V ní získala druhé místo v kategorii týmů a mezi jednotlivci triumfoval její student Roman Vilášek. Zvítězil v konkurenci dalších 18 soutěžících z 10 různých škol z celé republiky.

Číst dál...