Pro pět zraněných osob přilétl vrtulník

V sobotu 22. června odpoledne došlo na Příbramsku během šesti hodin ke třem nehodám se zraněním. Celkem utrpělo poranění 11 osob a pro pět z nich dokonce přilétl vrtulník. Vzniklá škoda byla vyčíslena na 1,2 milionu korun.

Číst dál...

Primář MUDr. Pavel Hanek: Urologie si našla mě, jsem za to ale nesmírně rád

MUDr. Pavel Hanek je primářem urologického oddělení Oblastní nemocnice v Příbrami již 9 let. Většina jeho kolegů ho bude znát jako společenského a zábavného člověka, který je zároveň skutečným odborníkem, který se snaží neustále zdokonalovat a zavádět nové metody. Do Příbrami přišel z FN Motol a až na velmi specializované výkony považuje kvalitu léčby v příbramské nemocnici za srovnatelnou.

Číst dál...

Příbramská „zdrávka“ má novou kuchyni

V Příbrami funguje několik středních škol, které jsou zřizované Středočeským krajem, ale sídlo mají v budovách města.  Jednou ze zmíněných škol je Střední zdravotnická škola Příbram. Město se snaží společně se zřizovatelem hledat způsoby financování nutných investic v těchto budovách.

Číst dál...

Uzavírka ulice Balbínova končí

Do konce května měla být z důvodu výměny vodovodního řadu uzavřena křižovatka ulic Balbínova, Hrabákova a Na Leštině. Práce jsou již dokončeny a křižovatka bude v průběhu pár hodin otevřena.

Číst dál...

Semináře k dotačním programům

Kotlíková dotace, Nová zelená úsporám a Dešťovka, to jsou dotační programy, které je možné využívat. Pro potencionální žadatele jsou připraveny ve středu 22. a ve čtvrtek 30. května 2019 semináře, na kterých se dozvědí veškeré potřebné údaje. Semináře se konají v jednacím sále Zastupitelstva města (nám. T. G. Masaryka 121), vždy od 16 hodin.

Číst dál...

Jaký bude osud aquaparku?

V pondělí 15. dubna se sešli zastupitelé města na pracovní poradě, kdy se řešila plánovaná rekonstrukce aquaparku. Setkání byli přítomni také projektanti, architekt i odborný konzultant, který na projektu s městem spolupracuje od začátku.

Číst dál...

REKLAMA