V Pelhřimově bylo otevřeno unikátní evropské testovací centrum pro datová centra

conteg ikonaSpolečnost Conteg významně rozšířila svůj výrobní závod v Pelhřimově a zahájila činnost unikátního TestCentra pro datová centra (TC4DC). Dále byly do provozu uvedeny nové výrobní technologie. Celková investice dosáhla 105 mil. Kč. Doba výstavby byla 15 měsíců a celá investice by nebyla realizovatelná bez pomoci strukturálních fondů Evropské unie.

Číst dál...

CCS: Benzin i nafta v Praze nepatrně zlevnily

benzinV hlavním městě Praze v minulém týdnu nepatrně klesly ceny benzinu i nafty. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zlevnil o sedm haléřů, prodává se tak v průměru za 34,53 Kč za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu klesla o 13 haléřů na 34,27 Kč za litr.

Číst dál...

CCS: Pohonné hmoty zlevnily o desítky haléřů

 

benzin cenyCeny pohonných hmot u tuzemských čerpacích stanic v uplynulém týdnu klesly, benzin Natural 95 zlevnil v průměru o 35 haléřů na 34,40 Kč, nafta o 37 haléřů na 33,80 Kč. Vyplývá to z pondělních údajů společnosti CCS.

Číst dál...

CCS: Benzin i nafta v Praze zlevnily, nafta o 17 haléřů

benzin_ceny hlavním městě Praze v minulém týdnu klesly ceny benzinu i nafty. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zlevnil o devět haléřů, prodává se tak v průměru za 35,21 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu klesla v průměru o 18 haléřů na 34,87 Kč za litr.

Číst dál...