CCS: Benzin v Praze zdražil o 73 haléřů, stoupla i cena nafty

benzin_tankovaniV hlavním městě Praze v minulém týdnu zdražil benzin i nafta. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zdražil o 73 haléřů, prodává se tak v průměru za 35,12 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu v průměru mírně stoupla o 69 haléřů na 34,74 koruny za litr.

Číst dál...

VIDEO: Do Makra za inspirací

makroSpolečnost MAKRO může díky svému velkoobchodnímu charakteru prodávat zboží za nejvýhodnější ceny v porovnání s konkurencí. Orientuje se na tři skupiny zákazníků - profesionálů: HoReCa (hotely, restaurace a catering), nezávislý maloobchod a malé až střední firmy. CO VŠECHNO MAKRO CASH AND CARRY ČR NABÍZÍ SVÝM ZÁKAZNÍKŮM SE DOZVÍTE UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

CCS: Benzin v Praze zlevnil o jeden haléř, stejně klesla i cena nafty

benzinV hlavním městě Praze v minulém týdnu mírně zlevnil benzin i nafta. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze mírně zlevnil o jeden haléř, prodává se tak v průměru za 34,39 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu v průměru mírně klesla o jeden haléř na 34,05 koruny za litr.

Číst dál...

CCS: Benzin v Praze zlevnil o šest haléřů, cena nafty zůstala stejná

benzin_cenyV hlavním městě Praze v minulém týdnu mírně zlevnil benzin, cena nafty se nezměnila. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zlevnil o šest haléřů, prodává se tak v průměru za 34,40 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu v průměru mírně klesla o osm haléřů na 34,06 koruny za litr.

Číst dál...

CCS: Benzin v Praze zlevnil o 32 haléřů, naopak cena nafty výrazně vzrostla

benzinV hlavním městě Praze v minulém týdnu zlevnil benzin, naopak cena nafty výrazně vzrostla. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v Praze zlevnil o 32 haléřů, prodává se tak v průměru za 34,53 koruny za litr. V celé ČR jeho cena v uplynulém týdnu v průměru vzrostla o 21 haléřů na 34,20 koruny za litr, což je nejvyšší úroveň v historii.

Číst dál...

ČSÚ: V Praze nejvíce zdražily brambory, levnější jsou rajčata

potraviny_obchod_nakupovaniObchodníci v Praze nejvíce zvýšili ceny brambor, naopak levnější jsou rajčata. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ), které zveřejnil v pátek. V hlavním městě mezi 8. únorem a 8. březnem 2011 zdražilo 13 z 26 sledovaných potravin, 11 jich naopak zlevnilo. Cena bílého jogurtu a kmínového chleba se nezměnila.

Číst dál...