REKLAMA

river stage ikonaPoznejte příběh naší nejznámější řeky ve zcela unikátním pojetí! Už toto úterý 31.července vypukne přímo u Karlova mostu festival Lávka River Stage. Bude se konat každé úterý, čtvrtek a neděli na vltavské laguně u klubu Lávka. Můžete se těšit na originální spojení baletu, opery, akrobacie, živých hudebníků, videomappingu a interaktivních projekcí v kulisách historické Prahy!

Mezi účinkujícími se objeví netradiční hudební skupina String Ladies složená ze tří půvabných hudebnic se smyčcovými nástroji. Kromě nich se o hudební složku postarají operní pěvkyně Markéta Mátlová a Petra Perla Nôtová. Pohybová složka vám doslova vyrazí dech. Bohemia Balet patří k tomu nejlepšímu u nás na poli tance. A na Lávka River Stage se navíc potká v současnosti s čím dál populárnějším novým cirkusem Cirque Garuda. Jedním z vrcholů bude určitě i vystoupení principála Cirque Garuda ATIho, který ohromuje svět představením Cube Act. Chcete vědět více? Přijďte se podívat na festival Lávka River Stage! Propojení živého umění s videomappingem a s interaktivními projekcemi se v Čechách odehraje vůbec poprvé!

REKLAMA

river stage plakat

Na Lávce se pohodlně usadíte u Karlova mostu. S lahodným drinkem si můžete vychutnat unikátní kulturní zážitek a nevšední atmosféru historické Prahy. Festival Lávka River Stage startuje 31. července a probíhá až do konce prázdnin. Nenechte si ho ujít!


Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA