REKLAMA

buty ikonaPo roční pauze se do Prahy vrací skupina Buty, která vystoupí v rámci projektu Zimohraní v úterý od 20 hodin v Lucerna Music Baru. Agenturu Mediafax o tom v úterý informoval PR manažer Lukáš Kolíbal.

"Pro diváky je připravena ochutnávka různých hudebních stylů od klasiky, přes etno až po starý dobrý bigbít. Při stavbě programu skupina záměrně míchá jednotlivé hudební styly. Vybírá účinkující, kteří osloví především osobitým a spontánním hudebním projevem," uvedl Kolíbal.

REKLAMA

Kapela Buty vystoupila v Praze naposledy před více než rokem. "V rámci večera samozřejmě uslyšíte největší hity, ale také písničky z připravovaného nového CD, na které jsme moc zvědaví. Bude to skvělá předvánoční merenda," doplnil Kolíbal.

Hudební formace Buty vznikla roku 1986 v Ostravě a jejími zakládajícími členy jsou Richard Kroczek a Radek Pastrňák. Ve své tvorbě Buty podle hudebních kritiků mísí velké množství hudebních stylů (rock, folk, folklor různých etnik, country, jazz, reggae a další) s nápaditými a vtipnými texty. Za písně k filmu Jana Svěráka Jízda obdržela skupina Českého lva 1994 za nejlepší hudbu.

Zdroj: MEDIAFAX


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA