REKLAMA

nightwork ikonaSkupina Nightwork, která se aktuálně pyšní třemi cenami hudební televize Óčko za nejlepší kapelu, zpěváka a videoklip, chystá pro své fanoušky dva vánoční koncerty. Uskuteční se 7. a 8. prosince v pražském SaSaZu, sdělil v pondělí agentuře Mediafax manažer skupiny Filip Šmíd.

"První termín 7. prosince je zcela vyprodaný, ale naši fanoušci mohou ještě sehnat vstupenky na druhý koncert 8. prosince," řekl Šmíd. Fanoušci, kteří chtějí kapelu vidět dřív než v prosinci, mohou zavítat 23. listopadu od 17 hodin do Bontonlandu na Václavském náměstí v Praze, kde se bude konat vůbec první autogramiáda celé skupiny. Poté se kapela přesune na Slovensko, kde vystoupí 25. listopadu v bratislavském Bybylonu a o den později budou hostem na udílení cen Český slavík Mattoni.

REKLAMA

"V lednu budeme mít volno a kluci budou čerpat síly na to, aby mohli v únoru a březnu pracovat na nové desce. V dubnu se vrátíme na pódia, ale v plánu máme hrát o polovinu méně koncertů, než jsme hráli letos," upřesnil Šmíd.

Sestavu hudební skupiny Nightwork tvoří zpěváci František Soukup (syn Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové) a Vojtěch Dyk, kytarista Jakub Prachař, klávesista Jan Maxián, bubeník Ondřej Sluka a baskytarista Jakub Antl. Jejich skladby zazněly ve filmech Experti nebo Ženy v pokušení. Mezi největší hity patří Globální oteplování, Včelka Mája a Tepláky. Na svém kontě má skupina Nightwork například cenu v kategorii Skokan roku v anketě Zlatý slavík 2009 a také bronzového slavíka v kategorii skupina a zpěvák. Tři ceny Anděl získala kapela za rok 2010 v kategoriích skupina, videoklip a album roku.

Zdroj: MEDIAFAX


Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA