REKLAMA

subways ikonaBeznadějně vyprodaný je pražský koncert kapely The Subways, který se uskuteční 30. října v Lucerna Music Baru. Agenturu Mediafax o tom ve středu informoval PR manažer Michal Rejzek.
The Subways v Praze představí své nové album Money and Celebrity. Spolu s sebou přivezou dvě předkapely - The Computers a The Dancers. 
The Computers pochází z britského Exeteru a přicházejí s květnovým albem This Is The Computers, prvním pro label One Little Indian Records. Prvním singlem je Music Is Dead. “Každej chce hrát v kapele, ale nikdo nechce naživo vystupovat, protože dostávat prachy za online prodeje je pohodlnější. To je paradox, kterej prostě nemůže fungovat. Sláva rock´n´rollu,” uvedl zpěvák a kytarista Screaming Al.
The Dancers jsou pravděpodobně nejpracovitější kapela v Evropě. Všechen svůj čas věnují skládání melodií, odvážným popovým aranžmá a silným refrénům. Jednou měsíčně vyrážejí mezi lidi, aby odehráli nějaký klubový koncert.
Britská indie-rocková kapela The Subways vznikla v roce 2003 pod názvem Platypus. V roce 2004 vyhrála formace na festivalu Glastonbury soutěž talentů a o rok později vydala debutové album Young for Eternity. Jejich druhá deska All or Nothing vyšla v roce 2008. Skladby kapely The Subways zazněly v mnoha seriálech nebo reklamách.

Zdroj: MEDIAFAX


Úspory energie sledujte na EnergyTV

REKLAMA

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA