REKLAMA

cechomor zlute lazne ikonaPopulární skupina Čechomor se vrací už potřetí do areálu Žluté lázně v pražském Podolí. Na velkém pódiu na travnaté pláži zde zahraje ve čtvrtek 1. září. Koncert slibuje exkluzivní zážitek také díky výjimečným hostům. Kapela si tentokrát pozvala kytaristu, skladatele a producenta Gerryho Leonarda.

Kulturní událost sezony ve Žlutých lázních v tomto roce začne ve čtvrtek 1. září v 18 hodin. A skupina Čechomor při tom nebude sama. Společně s ní vystoupí také první dáma české country Věra Martinová, zpěvačka Pavlína Jíšová, mladá multiinstrumentalistka Adéla Lounková, Olda Veselý a €-band. „Vrcholem večera ale určitě bude vystoupení Čechomoru s Gerry Leonardem, který s hudebníky připravoval jejich novou desku Místečko. V minulosti spolupracoval s osobnostmi, jako jsou například David Bowie nebo Cyndi Lauper a momentálně je kytaristou písničkářky Suzanne Vega," upřesňuje Henri Morstyn, manažer programu areálu Žluté lázně.

Čechomor na koncertu zahraje starší písničky, osvědčené hity a zazní také část repertoáru z nového alba Místečko. To vyšlo letos v květnu a v polovině července za něj skupina získala zlatou desku. „Letos se těšíme na společné vystoupení se zajímavými hosty. Na břehu Vltavy se nám hraje vždy dobře, užíváme si tamní atmosféru a prostředí. Stačí si jen přát hezké počasí,“ popisuje svoje dojmy František Černý, kytarista skupiny Čechomor. Po koncertu mohou všichni hosté navštívit afterparty v pivnici Tančírna.

Koncert opět pomůže potřebným

Skupina Čechomor dlouhodobě podporuje projekt obecně prospěšné společnosti „Pomocné tlapky“, která vychovává asistenční psy pro postižené spoluobčany. "Každý návštěvník koncertu může přispět na jejich provoz, a to buď koupí dárkových předmětů, nebo zasláním dárcovských DMS. Prosíme, pomozte a užijte si s námi atmosféru letních koncertů," vyzývá všechny návštěvníky Karel Holas, houslista a zpěvák skupiny Čechomor.

Vstupenky na koncert Čechomoru je možné zakoupit na www.ticketstream.cz a přímo v areálu Žluté lázně. V předprodeji stojí 320 korun, na místě 350 korun.

Areál Žluté lázně i dětský koutek bude možné navštívit do 13 hodin. Vstupné je po celý den zdarma.

Více na www.zlutelazne.cz a www.ticketstream.cz.

REKLAMA

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Úspory energie sledujte na EnergyTV

REKLAMA