REKLAMA

michal_prokopVánoční koncert u příležitosti 64. narozenin přichystal pro své fanoušky rockový zpěvák Michal Prokop. Uskuteční se 13. prosince ve velkém sále pražské Lucerny, uvedl ve středu David Gaydečka ze společnosti Joe´s Garage.

Diváky čeká tříhodinový koncert Michala Prokopa a jeho standardní sestavy Framus Five. Účast v programu potvrdila celá řada hostů. Diváci se mohou těšit na Petera Lipu, Jiřího Stivína, Yellow Sisters, Jana Buriana, Petra Skoumala, Václava Koubka s Janem Ponocným a Markétu Foukalovou.

Vzhledem k zájmu o vstupenky na sezení přidávají pořadatelé do prodeje další lístky. "Praze chybí sál podobný Royal Albert Hall s dostatečnou kapacitou míst k sezení. Velký sál Lucerny, který je mekkou česko-slovenského rocku, má ale podobnou prestiž. Umístěním podia a dalších míst k sezení při koncertu Michala Prokopa se pohodlí a komorní atmosféru londýnského sálu pokusíme alespoň symbolicky českým divákům přiblížit," uvedl František Prajzler, nájemce velkého sálu Lucerny.

Do předprodeje jde tak dalších 500 vstupenek k sezení. "Podium bude stát uprostřed sálu a plnohodnotný zážitek čeká diváky z lóží, galerie i z balkonu, který bude při této akci vlastně přímo proti podiu. Navíc po obou stranách přímo u podia přidáváme další místa na sezení, aniž by nějak překážela stojícím divákům před podiem. Zajištěna bude i projekce, aby nezůstal pozadu vizuální zážitek," doplnil David Gaydečka.

Vstupenky na koncert jsou v předprodeji sítě Ticketpro.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA