REKLAMA

Hodinyaklenoty1 ikoJubilejní 20. ročník prestižní mezinárodní výstavy HODINY A KLENOTY má tu čest pozvat své věrné příznivce a zároveň nové návštěvníky na unikátní prodejní výstavu toho nejlepšího, co prodejci hodinek, hodin a klenotů v současnosti ve světě nabízejí. Jde o mimořádnou příležitost, kdy si zákazníci i obchodníci mohou šperky a hodinky vyzkoušet a prohlédnout v reálu, nikoli jen virtuálně. Veletrh se koná ve dnech 22. – 25. 9. 2011 na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Pořadatelem je Incheba Expo Praha.

Unikátní specializovaná oborová výstava v České republice letos nabídne milovníkům tradičních, ale i super moderních hodinek, mnoho lákavých novinek. Milým překvapením bude zajisté Výstava exkluzivních hodinek a šperků, mezi kterými nebudou chybět české hodinky W&F Pure a dále zahraniční ARMAND NICOLET, hanhart, EDOX, Ingersoll, CASIO EDIFICE, CASIO G-SHOCK, STORM, DOXA, GANT, EPOS, Junghans či Cerruti 1881. Přímo na veletrhu si budete moci vyzkoušet a zakoupit luxusní hodinky BULOVA, Axcent of Scandinavia, Harley-Davidson, ADRIATICA, Jacques Lemans a mnohé další. Z české produkce oslní nabídka hodinek Martin Brož a S.T.A.M.P.S. 

REKLAMA

Hodinyaklenoty2

Mezi šperky budou k vidění nádherné kousky značek GEMS DIAMONDS, Swarovski, Filip Horák Jewellery či Danfil Diamonds, ale také české granáty, šperky s diamanty, brilianty, perlami či s tzv. Besednickými vltavíny. Chybět nebude exkluzivní řada dětských šperků CUTIE nebo ocelové šperky Manuel. Golden&Silver letos nabídne novou kolekci šperků vyrobených ze známého muránského skla. Tyto náhrdelníky, náušnice a náramky jsou vhodné ke každodennímu nošení a svými barevnými, veselými motivy nadchnou zejména mladší generaci. Dále G&S přichází s kolekcí Shell pearls, která naopak nabízí luxusní a elegantní řadu šperků pro nevšední příležitosti.

Veletrh dále nabídne Výstavu soutěže ŠPERK ROKU 2011 – CZECH OPEN, tedy 10. ročník prezentace designérů v oboru zlatnictví a klenotnictví a to ve třech soutěžních kategoriích: studentský šperk, umělecký šperk a šperk komerční. 

Hodinyaklenoty3

 V Pravém křídle Průmyslového paláce předvede tradiční vystavovatel, společnost SOLITER a.s., celou škálu investičního zlata, které bude možné si přímo na výstavě zakoupit. Investovat můžete jak do gramové zlaté cihličky, tak do 12,5 kg zlaté cihly přesahující částku 12 milionů korun. „Puncovní úřad Vám také zdarma a na počkání zkontroluje Vaše klenoty, tedy určí obsah drahých kovů ve Vašich špercích. Taktéž bezplatně si můžete nechat rozzářit svůj šperk. Přímo na veletrhu Vám totiž odborníci Vaše šperky vyčistí a vyleští,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha. Vůbec poprvé si mohou návštěvníci přinést k odbornému posouzení své diamanty. I tato služba bude zcela zdarma a to od přední společnosti EGL, která je známá svými precizními a mezinárodně uznávanými laboratořemi na analýzu diamantů.¨

Hodinyaklenoty1

Stejně jako v posledních letech, bude tato, ve svém oboru neopomenutelná a svým rozsahem u nás jediná výstava, probíhat na pražském Výstavišti souběžně s již 19. ročníkem prodejní výstavy starožitností a umění ANTIK 2011. Výstava nabídne ke koupi starožitný nábytek, obrazy, sošky a další umělecké předměty sběratelské hodnoty.

 Pro přítomné dámy i pány jsou nachystány oku lahodící atraktivní módní přehlídky na téma Oděv a jeho doplněk. Tyto módní přehlídky budou volným pokračováním projektu představeného na Mezinárodním trienále JABOLNEC v Jablonci nad Nisou. Přehlídky s prezentací bižuterní a sklářské tradice představí tři období – historii, současnost a budoucnost.  Období „historie“ představí unikátní historickou sbírku šperků a oděvních doplňků ze sbírek Muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou. "Současnost " představí profesní módní a bižuterní návrháři tvořící bižuterii k oděvu a "budoucnost" bude prezentací studentů uměleckoprůmyslových, odborných a vysokých škol, kteří se ovšem inspirovali historií. 

      

      20. jubilejní ročník unikátní výstavy HODINY A KLENOTY si prostě nemůžete nechat ujít!

      Otevírací hodiny veletrhu pro veřejnost jsou čt - so 10:00 - 18:00, ne 10:00 - 15:00.

      Vstupné je 100,- Kč, studenti a důchodci 50,- Kč, děti do 15 let zdarma.

 

ArmandNicolet

ArmandNicolet1

ArmandNicolet4

Hodinyaklenoty

Hodinyaklenoty4

prsten s_diamantem

soliter

 

 

Více informací najdete na www.hodinyaklenoty.cz


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Úspory energie sledujte na EnergyTV

REKLAMA