REKLAMA

high five_ikonaTéměř po roce od posledního klipu Wake Up zveřejňuje kapela High Five video ke skladbě Take a Mirror. Tato na High Five nezvykle taneční skladba pochází z debutového EP Dear Anna, které kapela vydala první prosincový den loňského roku.

Jak už je u High Five dobrým zvykem, kapela si opět pohrává s tématem realita x fikce a drobnými příběhy volně navazuje na události z předchozího videoklipu. V klipu jsou použity záběry ze křtu EP Dear Anna, který proběhl v druhé polovině ledna 2012 v pražském Lucerna Music Baru.

REKLAMA

Ve videoklipu, pod kterým se opět podepsal Marty Linhart, si tentokrát zahrála vedle producenta Jakuba Alexy, Standy Matouška (Meky Žbirka) také violoncellistka Terezie Kovalová (Calm Season a další).

„Na EP Dear Anna jsme pracovali víc než půl roku a koncert v Lucerna Music Baru byl dokonalým vyústěním našeho snažení. Jsme rádi, že se křest povedl tak, jak se povedl a klip k Take a Mirror je vlastně takovým poděkováním všem, kdo se na nás do Lucerny přišli podívat, a kdo nám s EP a křtem pomohli. Bez nich to mohlo dopadnout tak, jako v klipu,“ vysvětluje zpěvák Honza Richter.

High Five v současné době vyráží na turné se spřátelenou pražskou formací River Jordan. V rámci Bude Le Grace Tour 2012 společně zahrají například v Táboře, Plzni, Liberci nebo Hradci Králové.

Bude Le Grace Tour 2012:

3. března – Tábor, Orion + Quite Quiet

9. března – Sokolov, kino Alfa + Friday

13. března – Plzeň, Anděl Café + Friday

17. března – Strakonice, Music Bar Křemelka + No Good OK, Jaywalker

30. března – Liberec, Casta Club

31. března – Ústí nad Labem, Circus

13. dubna – Hradec Králové, U Cikána + K2

Více informací na profilech kapely:

http://bandzone.cz/janrichter

http://www.facebook.com/HighFive.kapela


Úspory energie sledujte na EnergyTV

Informace pro gurmány a milovníky jídla na Vysočině - Vysočinachutná

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA