REKLAMA

tata_bojsPředvánoční koncert skupiny Tata Bojs se uskuteční v úterý večer v pražském hudebním klubu Roxy. Agenturu Mediafax o tom informovali zástupci Roxy Promotion.

Tata Bojs odehrají po dlouhé době klasický klubový koncert, který nabídne především zásadní hity kapely. "Možná to vypadá jako pokus o vtip, když chceme udělat koncert speciální tím, že na něm nebude nic speciálního. Když si ale proberu archiv našich pražských koncertů v posledních pár letech, tak je opravdu těžké na nějaký 'obyčejný' narazit. Tak doufáme, že teď nenarazíme," uvedl člen kapely Mardoša.

Na afterparty vystoupí The Fakes DJ´s a také host, který bude hudební skladatel Jan P. Muchow. Vstupenky jsou k dispozici přímo na místě za 300 korun.

Tata Bojs je pražská alternativní hudební skupina, která vznikla v roce 1988. Zakládajícími členy jsou Mardoša (Marek Huňák) a Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. První koncert měli Tata Bojs 29. června 1988 v tělocvičně v Dejvicích. Debutové album Šagali Šagáli vydali roku 1991 a jejich nejúspěšnější deskou je Nanoalbum, za které získali v roce 2005 čtyři Zlaté anděly.

Na jaro roku 2011 plánují Tata Bojs vydání nového alba.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA