REKLAMA

NZ-Shapeshifter ikonaNovozélandská kapela NZ Shapeshifter se poprvé představí v České republice. Koncert proběhne v sobotu 1. října od 20.00 hodin v centru umění MeetFactory, informovala Jana Byzoňová z Festonda Production.

NZ Shapeshifers je kapela sestavená z pěti členů. Zpěvákem kapely je PDigsss, na klávesy nebo saxofon hraje Devin Abrams, na kytaru Sam Trevethick, na baskytaru Nick Robinson a na bicí hraje Johnny Hooves. Jejich poslední album The System is a Vampire je svědectvím o heavy soulu, jehož smyslem je motivovat taneční parkety, arény a festivalové plochy.

Přestože NZ Shapeshifter se nedají snadno zařadit do žádného hudebního žánru, i tak to nezabránilo desce The System is a Vampire debutovat na prvním místě novozélandských žebříčků alb.

Vyprodaná má skupina také svá živá vystoupení, a to po celém Novém Zélandu i Austrálii.

Roku 2010 spatřily světlo světa remixy desky The System Is A Remix – od muzikantů jako Logistics, Netsky, Camo + Krooked - které vydal kultovní label sídlící ve Velké Británii - Hospital records.

Svou hudební cestu si muzikanti v NZ Shapeshifter se svým heavy soulem "vyšlapávají" již deset let.

Společně s novozélandskou kapelou vystoupí také kapela Alef Zero, která se opírá o taneční, punkové i jazzové zkušenosti. Kapela se začala formovat na jaře r. 2004. Úspěšný premiérový koncert proběhl v listopadu 2004 v klubu Žlutý pes v Pardubicích, v Praze v únoru 2005 v klubu Roxy. Členové skupiny mají zkušenosti s živým hraním v klubech po celé České republice i na většině festivalů.

Vstupenky na koncert jsou v ceně 280 korun k dispozici v předprodejní sítí Ticketportal, na místě zaplatí návštěvníci 380 korun.

Koncert společně uvádějí MeetFactory, Truetone Recordings a Festonda Production.

REKLAMA

Zdroj: MEDIAFAX


Úspory energie sledujte na EnergyTV

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA