REKLAMA

ceny_ocka_xindlVyhlášení Purum Hudebních cen Óčka se uskuteční ve čtvrtek večer v pražské Incheba areně. Agenturu Mediafax o tom informoval PR manažer projektu Tomáš Matějovský.

Kromě vítězů jednotlivých kategorií vzešlých z hlasování fanoušků na koncertě vystoupí Ewa Farna, Miro Šmajda, Tři sestry, Xindl X a Olga Lounová, David Deyl, Michal Hrůza nebo skupiny Wohnout, Viki či Mandrage.

Slavnostní galavečer budou moderovat Diana Kobzanová a Petr Vágner.

V letošním roce byli v kategorii Zpěvák roku nominováni David Deyl, Vojta Dyk, Tomáš Klus a Xindl X. O titul Zpěvačka roku se utkají Ewa Farna, Marta Jandová, Aneta Langerová a Jana Kirschner.

Charlie Straight, Kryštof, Mandrage a NightWork postupují do nominací o nejlepší kapelu roku. Klipem roku se může stát Už od Richarda Müllera, Verejný nepriatel' nebo Zlatokopky od Rytmuse či Láska v housce od Xindla X s Olgou Lounovou.

Do užšího výběru kategorie Pop & Dance se probojovaly skupiny Charlie Straight, NightWork, Toxique a Verona. Vítězem sekce Rock & Hard'n'heavy se mohou stát Divokej Bill, Horkýže Slíže, Kabát nebo Vypsaná Fixa.

V kategorii Hip hop se o cenu utkají Marpo, Prago Union, PSH a Rytmus.

Nominace uzavírají Ben Cristovao, Eddie Stoilow, Embassy, Markéta Konvičková, Olga Lounová, Sandra Rosová a Viki, kteří budou soutěžit o cenu kategorie Objev roku.

Pro případné zájemce se bude koncert a vyhlášení cen vysílat v přímém přenosu v síti multikin CineStar nebo na rádiu Kiss.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA