REKLAMA

deicide_dark-apostropheV rámci turné s názvem God is Death – To Hell with God přijede americká deathmetalová formace Deicide 3. července do Prahy. Pražským fanouškům se představí v klubu Exit Chmelnice, agenturu Mediafax o tom v úterý informoval Tomáš Karlík ze společnosti Obscure Promotion.
Kromě Deicide se dále představí kapely Delphegor, Hour Of Penance a The Amenta.

"Nad kapelou Deicide a jejím frontmanem Glenem Bentonem stále visí poměrně výrazná aura deathmetalových polobohů, a proto si ani po pětadvaceti letech kariéry nemohou stěžovat na prázdné kluby a nezájem médií," uvedl Karlík.

Kromě kontroverze, kterou si vytvářejí svojí proti křesťanskou image, ovšem Deicide vzbuzují pozornost také svou hudbou, momentálně zbrusu novým albem To Hell with God. To vyšlo pod labelem Century Media a je mu také věnováno aktuální evropské turné.

Rakouská black/deathmetalová formace Belphegor na hudebním trhu působí více než 20 let a jejich tvorba se pohybuje na žánrovém pomezí black a death metalu. I Belphegor představí v Praze nový materiál z desky Blood Magick Necromance.

Deathmetalovou show slibuje také italská kapela Hour Of Penance. Jejich poslední dvě desky Paradogma a The Vile Conception jsou kritikou řazeny mezi současné nejlepší deathmetalové tituly.

Další kapela The Amenta z Austrálie patří aktuálně mezi nejslibnější talenty v žánru industriálního deathmetalu. Jejich posledním titulem EP V01D.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA