REKLAMA

guncikovaVe stříbrné vítězce Česko-Slovenské SuperStar a nejlépe umístěné Češce Gabriele Gunčíkové převládá po nedělním grandfinále pěvecké soutěže pocit velkého štěstí. Jak uvedla v pondělí pro agenturu Mediafax, vítězovi Lukáši Adamcovi první místo ze srdce přála.

"Již před samotným vyhlášením jsem věděla, že Lukáš vyhraje, pro mě to byl šestý smysl," odpověděla na otázku Mediafaxu, zda není zklamaná. "Chápu, že je to otřepaná fráze, ale já jsem mu to opravdu přála," dodala."Když si vezmete historii ročníků Česko-Slovenské SuperStar, nikdy se nestalo, že by v souboji mezi klukem a dívkou, zvítězilo ženské pohlaví," vysvětlila své předtuchy.

Slovenského vítěze letošního ročníku Lukáše Adamce a druhou Gabrielu Gunčíkovou dělilo podle ní několik málo procent.

Lukáš Adamec do redakce Novy v pondělních ranních hodinách nedorazil a s největší pravděpodobností pokračuje v oslavách svého vítězství.

Na otázku, co sedmnáctiletá Gabriela plánuje v nejbližších měsících, odpověděla, že by ráda upřednostnila hudbu před studiem, ale třetí ročník svého studia hodlá v tomto roce určitě dokončit.

"Je možné, že čtvrťák a maturitu kvůli hudbě posunu," řekla a dále ubezpečila, že vzdělání je pro ní prioritou a studia na vysoké škole se rozhodně kvůli kariéře zpěvačky nevzdá.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA