REKLAMA

eddie_stoilowSkupina Eddie Stoilow ve středu pokřtí svou novou desku Oh My God!. Pro fanoušky, kteří přijdou do pražského klubu Akropolis, si připravili skvělou show, řekl Mediafaxu klávesista a skladatel David Šmídt.

"Křest desky máme 4. května v Akropoli. Je to naše prioritní akce, úplně mimo ty festivaly a venkovní koncerty. Pro nás je to exkluzivní věc, připravujeme speciální stage, extra světla, extra program na dvě hodiny a různý hosty," řekl Mediafaxu Šmídt.

Další podrobnosti připravovaného koncertu však prozradit nechtěl. "Budeme trošku drzí, ale opravdu neprozradíme, je to vždycky trošku vabank," dodal zpěvák a producent Jan Žampa.


Na novém albu Oh My God! pracovala kapela rok a půl, oproti předchozí desce tedy výrazně kratší dobu. "První desku jsme dělali asi čtyři a půl roku, tuhle druhou asi rok a půl. Překvapivě nám vyhovuje kratší časový úsek, protože se nám zdá, že ta hudba je potom konzistentnější a má nějaký jednotící charakter," vysvětlil Žampa.

Skladby z nové desky jsou o něco tanečnější a zvukově vyspělejší než ty na prvním albu. Eddie Stoilow budou k vidění také na Majálesech a největších českých a moravských festivalech, například na Benátské noci.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA