REKLAMA

barta_danV sobotu se koná pátý ročník festivalu Motol Motolice, jehož výtěžek putuje nadaci Národ dětem. Návštěvníci se mohou těšit mimo jiné na Dana Bártu, každý navíc dostane zdarma bonusové CD, sdělila ve středu Mediafaxu PR manažerka Vlasta Tichá.

Hudební program festivalu zahájí ve 13.00 The Tap Tap - kapela studentů se zdravotním postižením, která vznikla v roce 1998 v pražském Jedličkově ústavu. Následovat je bude od 14.30 formace Akustik v čele s Martinem Písaříkem a v 16.30 kapela NiceLand, jejíž styl je žánrově nejbližší indie-popu.

Vrcholem programu bude již tradičně Dan Bárta & Illustratosphere. Ti se festivalu pravidelně účastní již od druhého ročníku v roce 2008.

Pro děti má letos festival připraveno loutkové představení v podání divadelní skupiny ANPU, které začíná v 11.00.


Každý návštěvník dostane ke vstupence zdarma bonusové CD, jež obsahuje výběr skladeb kapel a umělců, kteří během pětileté historie festivalu Motol Motolice vystoupili (Čechomor, Ondřej Ruml, Dan Bárta & Illustratosphere, Anna K, Navigators, United Flavour, Eggnoise, Afrodisiak, Martin Písařík & Akustik, Toxique, NiceLand, Soil, Eddie Stoilow, Sunflower Caravan či The Tap Tap).

Veškerý zisk ze vstupného bude věnován nadaci Národ dětem, která pomáhá dětem hospitalizovaným na Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol.

Festival se jako vždy koná v kulisách Břevnovského kláštera. Vstupenky jsou v předprodeji za 145 korun, na místě za 290 korun.

Nadaci Národ dětem je možné podpořit také finančním příspěvkem na účet číslo 478502093/0300.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA