REKLAMA

divokejbillJubilejní 1000. koncert odehraje v září v Úvalech u Prahy, v místě svého vzniku, skupina Divokej Bill. Agenturu Mediafax o tom ve čtvrtek informovala PR manažerka Martina Žáková.


U příležitosti jubilejního koncertu se koná soutěž o vstupenky, které se mohou zájemci zúčastnit na webových stránkách kapely. V soutěži s názvem "Popřej Divokýmu Billovi k 1000. koncertu" mohou fanoušci posílat krátký videopozdrav. Nejoriginálnější vyhraje dvě vstupenky na veškeré koncerty Divokého Billa. V druhé soutěži nazvané Poklad schová člen kapely na nějakém místě lístky na koncert a poté vyvěsí na oficiálních stránkách skupiny souřadnice. Kdo je najde, má volný vstup na hudební show.

Divokej Bill na dvouhodinovém koncertu zahraje největší hity z nedávno alba Best of Unisono. Kapela slibuje také dvě novinky. Účast na koncertu přislíbilo mnoho hudebníků napříč českou hudební scénou. Koncert se uskuteční na házenkářském hřišti TJ Sokol Úvaly a nabídne speciální videoprojekce, choreografii, světelnou show i výzdobu pódia a celého areálu.

V předprodeji se budou vstupenky prodávat za 250 korun. Na místě budou k dostání za 300 korun.

Kapela Divokej Bill vznikla v roce 1998. Debutové album Propustka do pekel vydala v roce 2000, na které navázala deskami Svatá pravda (2001), Mezi nima (2003), Divokej Bill (2006) nebo Mlsná (2009). Sestavu Divokýho Billa tvoří kytarista a zpěvák Václav Bláha, baskytarista a zpěvák Miloš Jurač, hráč na tamburínu Štěpán Karbulka, houslista Adam Karlík, kytarista a zpěvák Roman Procházka, hráč na banjo Jan Bártl, akordeonista Martin Pecka a bubeník Marek Žežulka.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA