REKLAMA

lukas_adamec_cesko_slovenska_superstarVýherce letošního ročníku Česko Slovenské SuperStar Lukáš Adamec si splní svůj velký sen a z výhry sto tisíc eur si pořídí svůj vlastní byt. Deset tisíc eur věnuje své kolegyni, která obsadila stříbrné místo, Gabriele Gunčíkové, uvedl to v pondělí pro agenturu Mediafax.

"S Gábinou jsme kámoši a pro nás oba bylo výhrou, že jsme se dostali do superfinále pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar," řekl Adamec.O tom, že se o výhru s Gábinou podělí, pokud jeden z nich soutěž vyhraje, byli podle Adamce dohodnutí již dlouho. "Ani nevím, jak to vzniklo, ale ani jeden z nás tím problém neměl," dodal s úsměvem.

Další peníze z výhry by rád investoval především do své kapely Siempre a do dluhů, které mu vznikly kvůli účasti v SuperStar, když nevydělával.

Na otázku, jaké pocity v něm po vyhlášení výsledků převládaly, odpověděl, že to pro něj bylo velké překvapení. "Vůbec jsem to nečekal, byl jsem smířený s tím, že budu druhý," informoval dále.

"O tom, že vyhraje Gábi, jsem byl naprosto přesvědčený," řekl a dodal, že Gábina si po výkonu během posledního večera výhru zasloužila. "Ten večer Gábi vyhrála na plné čáře."

Vítězství Lukáše podle jeho slov překvapilo do té míry, až mu bylo líto, že nevyhrála jeho česká soupeřka a zároveň kamarádka Gábina Gunčíková.

Slovenského vítěze letošního ročníku SuperStar Lukáše Adamce a druhou Gabrielu Gunčíkovou dělilo několik málo procent.

Lukáš Adamec do redakce Novy v pondělních ranních hodinách podle původních plánů vůbec nedorazil. "Velice se za to omlouvám, ale samým vyčerpáním jsem zaspal," podotknul. Podle jeho slov ho přemohla naprostá fyzická a psychická únava z předchozích vypjatých dnů.

Na otázku, co Lukáš plánuje v nejbližších měsících, odpověděl, že bude koncertovat se svou kapelou Siempre. "Teď se hudba stala mou prací a já svou kapelu nezradím," ujistil Adamec.

"Do SuperStar jsem šel s jediným záměrem, a tím byl prezentovat kapelu Siempre," řekl Adamec a dodal, že celé tři měsíce bojoval za svou skupinu, ne za sebe.

Vítěz letošního ročníku Česko-Slovenské SuperStar Lukáš Adamec v současnosti dokončuje vysokoškolské studium na technické fakultě, čeká ho dokončení diplomové práce a státnice.

Před účastí v pěvecké soutěži rovněž pracoval v IT firmě ve slovenských Košicích, které jsou jeho domovem.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA