REKLAMA

sophia-youtubeMarocká zpěvačka Sophia Charaï vystoupí v pátek večer v pražském Music Clubu Óčko, kde pokřtí svoji novou desku s názvem Pichu. Křtu se ujme velvyslanec Marockého království v ČR Benacher Marchiche, agentuře Mediafax sdělila Alice Titzová z Universal Music.
O den později se křtu desky dočkají i fanoušci v pardubickém Gimlet Music Baru.

V České republice album Pichu vychází ve speciální edici, která oproti celosvětovému vydání obsahuje i dva taneční remixy singlů Pichu Pichu a Un P´tit Chouïa domácího projektu The Ruffboyz. "Kromě oficiálního křtu alba se na obou akcích představí Sophia Charaï live. Tuto famózní zpěvačku budou doprovázet svým setem DJs projektu The Ruffboyz. Nebude chybět ani autogramiáda a soutěž o mnoho CD," uvedla Titzová.

Sophia Charaï na sebe upozornila hitem Pichu Pichu, který boduje v čele hudebních hitparád a je jedním z nejhranějších tanečních singlů v klubech. "Těšit se můžete na spoustu speciálních audiovizuálních efektů, silnými lasery počínaje přes speciální LED diodové stěny, až po pyrotechnickou a ohnivou show," dodala Titzová.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA