REKLAMA

eon praha_ikonaNejvětší turnaj desetiletých fotbalistů pokračoval regionálním kolem na stadionu ABC Bráník v Praze. Na hřišti se utkalo dvanáct týmů, které bojovaly o postup do velkého finále v Otrokovicích. Počasí plné deštivých přeháněk neubralo hráčům v jednotlivých zápasech na jejich bojovnosti. První tři místa nakonec uhájily pražské týmy.

Po vyrovnaném finálovém zápasu vybojoval vítězství nakonec tým SK Slavia Praha. „Považoval jsem výhru tak trochu za povinnost,“řekl bezprostředně po západu trenér SK Slavia Praha Viktor Schejbal. „Vzhledem k tomu, že stahujeme ty nejlepší hráče z Prahy k sobě a ani Bohemka, ani Sparta tu dnes nehrály, tak jiný výsledek než výhra nepřipadal v úvahu,“doplnil trenér s úsměvem na tváři.

REKLAMA

vitezove 1290

Pražské kolo E.ON Junior Cupu s sebou do Bráníka přivezlo i zajímavý doprovodný program pro diváky. Ti si mohli zahrát Rodinné turnaje, a nebo soutěžit o nejlepší video natočené během turnaje. Ceny nejlepším týmům přijel do Bráníka předávat i herec Jiří Mádl, který v rámci doprovodného programu představil i nové elektro koloběžky HUGOBIKE. Diváci si své fotbalové umění mohli vyzkoušet ve fotbalových dovednostních disciplínách a prohlédnout si elektromobily a závodní speciál na CNG.

1143

V Praze byli vyhlášeni i nejlepší hráči turnaje. Titul nejlepšího gólmana si odnesl Jan Sirotník z SK Slavia Praha a to stejného týmu putoval i titul nejlepšího střelce. Nejlépe se střelecky dařilo Janu Linhartovi. Asi nejočekávanějším titulem byl nejlepší hráč turnaje, který se za odměnu podívá na týden do Fotbalové školy Petra Čecha. Nejlepším hráčem rozhodčí nakonec zvolili Matěje Kadlece z SK Slavia Praha. I v Praze hlasovali diváci o nejférovějšího hráče turnaje. Ten získá Bílou kartu Fair play a čtyři vstupenky na zápas české fotbalové reprezentace. 

Konečné pořadí Praha 

 1. SK Slavia Praha
 2. FK Meteor Praha
 3. ABC  Braník Praha
 4. FK Motorlet Praha
 5. FK Neratovice-Byškovice
 6. FK Admira Praha
 7. FK Viktoria Žižkov
 8. FC Tempo Praha
 9. FC Háje
 10. AFK Slivenec
 11. SK Dolní Chabry
 12. AFK Milovice

0937


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA