OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V hřiměždickém lomu startuje mistrovství republiky ve skocích do vody

highjump2011Mistrovství republiky ve skocích do vody s názvem Budweiser Budvar Highjump 2011 se uskuteční od 29. do 30. července v hřiměždickém lomu nedaleko Příbrami. Denní program nabídne profesionální exhibici a soutěž v extrémních skocích do vody z 12 a 16 metrů vysoké věže a pětimetrové houpačky. V soutěži se představí nejen skokanská špička ze zahraničí, ale i čeští sportovci.

Číst dál...

Počet cyklistů v Praze se pomalu blíží ke svému maximu

cyklista_stinPočet cyklistů v Praze se blíží ke svému maximu, které nelze kvůli urbanistickému a dopravnímu pojetí města překročit. V létě usedne na kolo čtyři procenta Pražanů, možnosti města ale končí na sedmi procentech, upozornil v úterý předseda komise pražského magistrátu pro cyklodopravu Pavel Polák.

Číst dál...

Expedice "Wild Choice" vyráží zdolat osmitisícovou horu Nanga Parbat

expedice_wild_choice_6Ostřílený tandem Marek Holeček a Zdeněk Hrubý vyráží na svůj prvovýstup na osmitisícový Nanga Parbat do pákistánského Himálaje. Za cíl expedice si ostřílení horolezci dali splnění svého dětského snu, a to zdolat „Nangu“. Expedice "Wild Choice" odlétá již 9. července, její plánovaný návrat je chystán na 11. září letošního roku.

Číst dál...

REKLAMA