OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Legendární obránce Tomáš Řepka ve fotbalové Spartě skončil

repka ikonaTomáš Řepka, sedmatřicetiletý legendární obránce fotbalové Sparty, v úterý na Letné definitivně ukončil svůj kontrakt dohodou o vyrovnání. Agentuře Mediafax to v úterý sdělil hráčův manažer Pavel Paska, v jehož kanceláři v Praze současně rozvázal smlouvu ve Spartě i brankář Jaromír Blažek.

Číst dál...

Víkendovému Orvis cupu kralovali Češi

orvis cup ikonaNa šestém ročníku Orvis cupu v Praze na Střeleckém ostrově bodovali opět Češi. Závod v lovu pstruhů na umělou mouchu vyhrál Karel Peyerl z Prahy. Svátek ryb, rybářů, gastronomie, her a zábavy se tradičně konal první říjnový víkend. Fish festival 2011 a jeho doprovodný závod navštívilo během slunného víkendu na dvacet tisíc lidí.

Číst dál...

Závod elektromobilů WAVE 2011 z Paříže do Prahy má za sebou polovinu cesty

elektromobilPosádka českého týmu „Czech Super El Team“ jedoucí s reprezentativní elektrickou limuzínou VUT Super El II - přestavěnou Škodou Superb II. generace - končí pravidelně na vrcholných příčkách jednotlivých soutěžních etap. Závod, se kterým chce jeho švýcarský iniciátor a elektromobilní světoběžník Louis Plamer upozornit na existující možnosti ekologické bezemisní dopravy, dorazí tento víkend přes Brno a Jihlavu na pražské Staroměstské náměstí. Zde bude za účasti primátora, ministra životního prostředí a koordinátorů pilotního projektu Praha elektromobilní oficiálně ukončen.

Číst dál...

REKLAMA