OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Pavel Simr míří do Sezimova Ústí

fotbal_05Sedmadvacetiletý útočník FC Vysočina Pavel Simr stráví minimálně podzimní část sezóny na hostování v klubu FK Spartak MAS Sezimovo Ústí. Týmu druholigového nováčka vstřelil v letní přípravě branku a nyní chce celku exjihlavského kouče Luboše Zákostelského pomoci ke zvládnutí premiérového ročníku ve druhé nejvyšší soutěži.

Číst dál...

Sáblíková letos na MS v silniční cyklistice nepojede

martina_sablikovaOlympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková, která je i držitelkou tří zlatých medailí z MČR v silniční cyklistice, o které se bojovalo v červnu u Holíče a Kyjova, nebude startovat na letošním cyklistickém MS silničářek v Austrálii. Informuje o tom oficiální web Martiny Sáblíkové.

Číst dál...

FC Vysočina zúžil kádr o Simra a Fraňka

logo_fc_vysocina_02Představenstvo FC Vysočina dnes rozhodlo o zúžení doposud třiadvacetičlenného kádru „A“ mužstva. Přetlak mezi útočníky vyústil v uvolnění Pavla Simr a Karla Fraňka. Simrovi bude umožněno nalezení odpovídajícího hostování, kde by našel pravidelné herní vytížení. Franěk v Jihlavě hostuje z Baníku Most, tudíž nyní bude sportovní vedení klubu jednat o ukončení jeho hostování.

Číst dál...

Představujeme domácího soupeře – 1.SC Znojmo

hokejka_02_ikoHokejové duely mezi Jihlavou a Znojmem jsou vždy velmi vypjaté a proto lze očekávat, že nádech derby bude mít i nadcházející fotbalová druholigová premiéra mezi FC Vysočina a 1.SC Znojmo. Jihlavští fotbalisté nemají na druholigového nováčka příjemné vzpomínky, neboť mu před rokem podlehli v 2. kole Ondrášovka Cupu. Šanci na odvetu a zisk důležitých bodů budou mít tento pátek 13. srpna od 18.00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici.

Číst dál...

Hřiště v Antonínově Dole se už chystá na fotbalisty!

hriste_antoninuv.dul_110820_ikonaNové travnaté hřiště v Antonínově Dole u Jihlavy už je krásnou realitou! Na místě původního travnatého hřiště se zelená perfektní travnatá plocha s automatickým zavlažováním a probíhají poslední úpravy. Nic nebrání oficiálnímu otevření hřiště, které je naplánováno na sobotu 21. srpna. První fotbalový výkon provedou členové přípravek FC Vysočina.

Číst dál...

Jihlavský start v MSFL odložil déšť

logo_fc_vysocinaJuniorka FC Vysočina si na podzimní start musí počkat. Vytrvalý déšť natolik podmáčel travnatý terén stadiónu v Jiráskově ulici, že neumožnil odehrání dnešního duelu proti exdruholigovým Vítkovicím. Oba celky se dohodly na náhradním termínu dne 17. srpna 2010 od 16.00.

Číst dál...

Na Znojmo vyrazí průvod fanoušků!

stadion_fotbal_jihlava_ikona_Fotbalové skoroderby mezi FC Vysočina a 1.SC Znojmo okoření průvod fanoušků jihlavského klubu! Ti vyrazí v pátek 13. srpna v 17.00 hodin od Morového sloupu na horním Masarykově náměstí a jejich cílem bude stadión v Jiráskově ulici, kde je o hodinu později stanoven výkop tohoto atraktivního duelu. „Věříme, že fanoušci vyjádří svoji příslušnost a přízeň vůči FC Vysočina početnou účastí a doplňky v barvách FC Vysočina. Všem, kteří pochod z náměstí na stadión absolvují, poděkujeme předáním volné vstupenky na tento duel a jedním pivem Ježek zdarma,“ motivuje příznivce klubu tiskový mluvčí Miroslav Fuks.

Číst dál...

Tým Taekwondo Lacek byl úspěšný doma i v zahraničí

magdalna_slavkov_modr_vesta_1.mstoBěhem uplynulého víkendu se svěřenci SK TKD Lacek rozdělili hned na tři skupiny. Sedm zkušených cvičenců se vydalo do Prahy, kde se konaly zkoušky na nejvyšší žákovský technický stupeň. Šest z nich si pak z Prahy odváželo červenočerný pás. Minivýprava čítající tři závodníky, kouče a řidiče vyrazila do Švýcarska, kde se konal HochRhein turner. Pod vedením zkušené Kateřiny Nedvědové zde Matěj Kaman a Marie Martínková vybojovali prvenství ve svých kategoriích. Medailovou sbírku doplnila Tereza Uhlíková bronzovou medailí. Nejpočetnější část týmu čítající 27 bojovníků se vypravila do rakouského Innsbrucku na Askö cup.


 

 

Číst dál...

REKLAMA