REKLAMA

Nově otevřený karlínský Coworking PORT se na první pohled jeví jako jeden z mnoha, které se na trhu v poslední době objevily. Má to ale malý háček, za vznikem nestojí investor, ale dvě ženy, které pouze na základě svých vlastních sil a zkušeností vybudovaly a otevřely coworking, kde networking a každodenní eventy nejsou lákadlem a konkurenční výhodou, ba naopak. Zakladatelky Coworkingu PORT Jana Trličíková a Lucie Jelínková se otevřeně hlásí k tomu, že jejich coworking je pro všechny, kteří se nachází v té fázi pracovního života, kdy je klid na práci gró každodenní produktivity a kariérního růstu.Sdílené pracovní místo, coworking nebo sdílená kancelář? Jakkoliv pojmenovaný je tento fenomén, zdá se být mezi zakladateli mladých startupů a absolventů škol velmi populárním místem pro nové kontakty a pracovní nabídky. Co ale ti, kteří už své místo na pracovním trhu znají, a jediné, co potřebují, je místo, kde bude možné zvládnout každodenní pracovní úkoly v příjemném prostředí bez nástrahy atmosféry korporátních open spaců? Myslí se na ně? Touto misí se řídí zakladatelky karlínského coworkingu, který staví na přátelských hodnotách a osobním přístupu. “Vytvořily jsme tiché a stabilní místo pro práci. Naší prioritou nejsou networkingová setkání, eventy a školení, ale to, že chceme poskytnout zázemí těm, kteří chtějí v klidu, a přitom efektivně, pracovat a zároveň vybalancovat i soukromý život,” upřesňuje Lucie Jelínková.

Od března 2018, kdy byl Coworking PORT otevřen, využilo jeho prostor pro konání svých vzdělávacích kurzů také několik profesionálních lektorů a školitelů. Jedním z nich byl i Pavel Minář, autorizovaný Google Cloud Partner. “Coworking PORT je naprosto skvělé místo pro práci nebo schůzky s klienty. Splní také požadavky lektorů, kteří pro své kurzy požadují zajímavé a technicky vybavené prostory. Přesto, že je za posledních pár let coworkingů jako hub po dešti, Coworking PORT vybočuje z řady - ať už designovým provedením, milým a ochotným personálem nebo třeba dobrou dopravní dostupností. Školení G Suite pro zvýšením firemní a osobní produktivity jsem zde určitě nepořádal naposledy,” říká.

Coworking PORT nabízí ve svých malebných prostorách, připomínajících spíše prostorný útulný byt, několik druhů tarifů. Fixní tarify pro úplné oddělení práce a soukromí nebo plovoucí tarify pro občasnou změnu prostředí. V rámci předplatného je možné zdarma využívat zasedací místnost pro 8–10 osob a telefonní budku pro soukromé telefonáty. Tarif je také možné vytvořit flexibilně na základě vašich potřeb. Více o cenách stávajících tarifů najdete na webových stránkách. 

Karlínský coworking je díky své klidné a osobní atmosféře založen na důvěryhodném přístupu, to znamená, že každý “coworker” má vlastní vstupní kartičku a je mu zaručen přístup do prostorů 24/7, bez vázanosti na recepci. Místní kuchyňka má k dispozici čerstvé snacky, káva a čaj je pro členy coworkingu i jejich hosty zdarma.

Ti, kteří by rádi uvítali místo pro vzdělávací semináře a schůzky s klienty, určitě nebudou ochuzeni. Coworking PORT má k dispozici relax zónu obklopenou uklidňujícími zelenými pokojovkami, kde je možné využít prezentační techniku. Posluchače lze rozesadit za stoly i v divadelním režimu. V průběhu dne je v relax zóně možné využít pohodlné fatboye, válecí molo pro odpočinek a game zónu s Xboxem pro chvilkový únik z pracovní reality.

REKLAMA
REKLAMA