REKLAMA

Obyvatelé hlavního města mají nyní další možnost využít přelomového tréninku pomocí elektrické stimulace svalů (EMS), který umožňuje náležitě procvičit 90 procent svalů v těle za pouhých 20 minut. Společnost BodyBody, která tuto unikátní formu péče o tělo nabízí, otevřela v Praze na Vinohradech své již čtvrté pražské studio. Jako uvítací dárek si zde mohou noví klienti vyzkoušet revoluční trénink zcela zdarma.

BodyBody tréninky umožnují efektivně hubnout, posilovat a formovat postavu včetně problémových partií, zvýšit fyzickou kondici a výkonnost. Nejen sportovcům pomáhají odstranit svalovou dysbalanci. Tréninky BodyBody díky impulsům velice účinně stimulují i hluboké vnitřní svaly, které poskytují oporu páteři, a tak spolehlivě redukují bolesti zad. Tréninkové plány jsou vytvořeny klientům na míru v návaznosti na jejich potřeby a cíle.

REKLAMA

BodyBody kombinuje přirozený aktivní trénink spolu s externí elektrickou stimulací svalů. U tradičního cvičení váš mozek prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb. Stejným způsobem kontrakci svalů aktivuje EMS, pouze mnohem efektivněji prostřednictvím vnějších impulsů. Sval rozdíl nepozná, ale posiluje účinněji. Pro svoji efektivitu jsou tréninky vyhledávány i profesionálními sportovci.

Foto: archiv studia BodyBody

Sám majitel nově otevřeného studia BodyBody v Korunní ulici, Ing. Michal Filla, je vrcholový sportovec, reprezentant ČR v silničních motocyklových závodech a osminásobný mistr České republiky. Podle jeho slov má cvičení pomocí EMS velkou řadu výhod nejen z hlediska délky a efektivity tréninku, ale i proto, že se při něm nezatěžují šlachy, vazy ani klouby. „Pro mě jako sportovce je to skvělý doplněk přípravy. Pro lidi, kteří dělají rekreačně sport, je to perfektní příprava a pro ty, kteří chtějí být prostě jen ve formě, je to nástroj k nezaplacení,“ dodává.

BodyBody poskytuje klientům kompletní servis. Moderně zařízené studio, služby osobního trenéra, ale také veškeré potřebné vybavení počínaje oblečením na cvičení až po ručník, sprchový gel či iontový nápoj.  Do BodyBody tak můžete přijít bez tašky na cvičení a ve vinohradském studiu uvítají i Vaše děti, pro které je tu připravený malý dětský koutek.

Doplňující informace o studiu BodyBody v Praze na Vinohradech:

Adresa:

Korunní 810/104, 101 00, Praha 10

Otevírací doba:

Pondělí až pátek: 7:00–21:00

Sobota: 9:00–14:00

Neděle: zavřeno

www.bodybody.cz

REKLAMA