Hledáte nápad na originální rande nebo na aktivní rodinné odpoledne? Přijďte si zabruslit na střechu Galerie Harfa. Veřejné bruslení probíhá každý den odpoledne, a pokud nemáte brusle, rádi vám je v Harfě zapůjčí. Bruslící sezóna na Harfě začíná už 29. listopadu. Více informací najdete na webu www.galerieharfa.cz.

 

REKLAMA

Harfa brusleni na strese

Foto zdroj: Galerie Harfa

V létě divadlo, v zimě kluziště. I tak se dá využít střecha obchodního centra. Jako kluziště ji můžete využít každý den od 15:00 do 18:30 hodin. Pro děti do 10 let s doprovodem je vyhrazeno odpolední bruslení denně od 13 do 14:30 a každou sobotu si můžete užít večerní bruslení od 19 do 20:30. Že by nápad na romantické rande? Vstupné pro dospělé je 50 korun, děti do 150 cm a doprovod bez bruslí mají vstup zdarma.

Kluziště na Harfě nabízí také možnost nechat si svoje brusle nabrousit. A pokud žádné brusle nemáte, můžete si je vypůjčit - dospělácké za 60 Kč a dětské za 30 Kč. A kdyby se vám bruslení zalíbilo, můžete jednoduše zajít o několik pater níž a pořídit si je v některé z prodejen v Galerii Harfa.

 

REKLAMA