Nadace Olgy Havlové startuje soutěž „CO DOKAŽEŠ NA JEDNÉ NOZE TY“

odskaceme_si_to_za_vasSoutěž o nejlepší video s tématikou „CO DOKÁŽEŠ NA JEDNÉ NOZE TY“ v těchto dnech odstartoval Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Probíhá na webových stránkách kampaně „Odskáčeme si to za vás“ a navazuje na záměr dvou mladých dobrovolníků odskákat Hervis ½ Maraton Praha po jedné noze. Účastníky soutěže čekají velmi atraktivní ceny - skákací boty WORKER Jump, jízda v závodním voze či tandemový let na paraglidingovém křídle.

Číst dál...

Svět slaví 100. Mezinárodní den žen

ruze_srdceZkratka MDŽ většině lidí připomene pompézní socialistické oslavy „svátku všech žen“, k nimž nezbytně patřily karafiáty. Mezinárodní den žen připadající na 8. března se však v mnoha zemích světa slaví i po pádu komunistických režimů, a to již 100 let.

Číst dál...

VIDEO: Zumba je hit! Přijďte si jí vyzkoušet i vy

zumbaNejvětším hitem poslední doby je nyní už světově známé cvičení ZUMBA. Zumba je kombinací tanečních latinskoamerických prvků s prvky z aerobního cvičení. Tancuje se na energickou latinskoamerickou hudbu. Cílem ZUMBY je ukázat lidem, že cvičit lze s radostí, zábavou a bez stresu. PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU ZE ZUMBY V PELHŘIMOVĚ POD TAKTOVKOU MARTINY KUBÁLKOVÉ!

Číst dál...

NOVINKA iPad 2 je na světě. Představil ho sám Steve Jobs!

ipad2_ikonaTo, na co čekala milovníci značky s nakousnutým jablíčkem, je tu. Ve středu večer představil v Londýně Steve Jobs nový tablet – iPad 2. Druhá generace tabletu je tenčí a celkově zabírá měně prostoru než jeho předchůdce.  Podle odborníků nejde ale o žádný převrat, spíše upgrade předchozí verze. 

Číst dál...

REKLAMA