OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Advent v Polné

Během adventu se v Polné konají různé kulturní akce, včetně koncertů, výstav a divadelních představení. Tyto akce často zahrnují místní umělce a hudebníky a jsou přístupné pro všechny věkové skupiny.

Číst dál...

Příprava na advent v Polné

O prvním prosincovém víkendu, zahájení adventního času, se města a obce na Vysočině proměňují do vánočního kabátu. Obzvláště náměstí v Polné se stává centrem adventních oslav, s tradičním vánočním stromem jako středobodem.

Číst dál...

Profesionální hasiči v Polné slaví 40 let

Tradice hasičů v Polné je dlouhá, první Sbor dobrovolných hasičů byl založen již v roce 1873. První profesionální hasiči sloužili v Polné od roku 1983. Letos v říjnu profesionální hasiči ze stanice Polná oslavili 40 let od svého založení.

Číst dál...

V Dolní Cerekvi uklízeli hasiči i pionýři

Už po dvanácté se dobrovolnické skupinky různých velikostí i věkových kategorií mohli účastnit projektu 72 hodin. Ten spočívá v zorganizování úklidové, či jinak veřejně prospěšné činnosti. Pionýři ze skupiny Kamarád se už tradičně vydali na úklid naučné stezky.

Číst dál...

Areál U studánky má novou trávu

 

Město Polná má víceúčelové hřiště U Studánky, což je hřiště s umělým trávníkem i běžeckou dráhou. Využívají ho především školy. Hřiště má svého správce, od kterého si zájemci mohou zapůjčit například míče, rakety na stolní tenis a podobně. Nyní sportovní areál prošel částečnou rekonstrukcí.

Číst dál...

REKLAMA