OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kaplička v Hrbově má novou fasádu

Také v letošním roce Polenská radnice investuje i do svých místních částí, každý rok zjišťuje jaké mají lidě v místních částech problémy a požadavky. V Hrbově byla v roce 2002 vystavěna novostavba kaple sv. Vavřince. Kaple byla v říjnu roku 2003 osazena novým zvonem a letos dostala novou fasádu.

Číst dál...

Obec Dolní Cerekev má zatím vody dost

Teplé počasí se nevyhnulo ani Dolní Cerekvi, horké dny s teplotami nad 30 °C bylo ideální trávit doma u svých bazénů nebo využít možnosti koupání v požární nádrži. Vysoké teploty a minimum srážek s sebou přináší také extrémní sucho, dopady sucha se však v Dolní Cerekvi neprojevily.

Číst dál...

Pístovské mokřady zvou na offroad show

Přes 5 000 diváků, taková byla divácká účast na loňském ročníku Pístovských Mokřadů i letošní ročník nabídne divákům atraktivní program. Kdy se můžete těšit zjistíte ve videu.

Číst dál...

Noblesní závod projel Polnou

Automobilový závod 1000 mil československých, pojem, který v minulém století nenechal jediného automobilistu v klidu. Závod se původně jel v letech 1933-1935 pod záštitou prezidenta T. G. Masaryka. Obnoven byl krátce v 70. letech a pravidelně se jako obnovený závod historických vozidel jezdí od roku 2015.

Číst dál...

REKLAMA