OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 17. 5. 2019

Po sychravém týdnu přijde oteplení, Jihlava je pátým nejlepším městem pro byznys a policisté se v létě zaměří na motorkáře. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 16. 5. 2019

Zemřel nejdéle žijící muž s transplantovaným srdcem, v sobotu proběhne velká potravinová sbírka a ředitel Krajské správy a údržby silnic Vysočiny Jan Míka rezignuje na svou funkci. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 15. 5. 2019

Lidé v několika městech na Vysočině protestovali proti Babišovi, studie poradí, co s třebíčským autobusovým nádražím a klíšťata začínají být vysoce aktivní. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 14. 5. 2019

Nejlepší model Tatry postavili žáci z Náměšti nad Oslavou, chystá se Týden rodin a Univerzitní centrum Telč zve na koncert pod širým nebem. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 13. 5. 2019

Začátek týdne zůstane oblačný a deštivý, novoměstská nemocnice má nové sanitky a Vysočina se stále potýká se suchem. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 10. 5. 2019

Víkend bude oblačný a zatažený, muzeum v Humpolci připravuje novou interaktivní expozici a na syslí kolonii upozorňují speciální dopravní značky. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 9. 5. 2019

Popice u Jihlavy jsou několik měsíců bez vody, Horácké divadlo zve na premiéru hry Zahrádky a ve Žďáru nad Sázavou se uskutečnila obnovená krojová pouť. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 7. 5. 2019

Pozvánka na veteránskou revue v Telči, letošní nehody si vyžádaly už 12 obětí a v havlíčkobrodské nemocnici mají kojící koutek. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA