OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kraj Vysočina hledá nejlepší sportovce uplynulého roku

Počínaje dnešním dnem odstartoval další ročník ankety Sportovec Kraje Vysočina, jejímž cílem je zviditelnit mimořádné sportovní výkony a úspěchy sportovců z Vysočiny v roce 2018. Sportovní kluby, svazy a organizace mohou nominovat své favority v odborné části ankety od dnešního dne až do konce ledna 2019. „Poté od 6. února bude moci své hlasy pro nej sportovce nebo kolektivy zasílat také veřejnost. Stejně jako v předchozích ročnících se bude hlasovat prostřednictvím elektronického formuláře,“ upřesňuje krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.

Číst dál...

STUDIO BIATLON 2018: Pavel Antonín

Pavel Antonín, primář gynekologického oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod, byl na biatlonu také. Jak se na biatlon připravoval a jak se projel po závodní dráze se dozvíte v krátkém rozhovoru.

Číst dál...

STUDIO BIATLON 2018: Zbyněk Čech

Kraj Vysočina je dlouhodobým partnerem Světového poháru biatlonu v Novém Městě na Moravě. O doprovodném programu připraveném pro návštěvníky mluvil Zbyněk Čech, vedoucí oddělení vnějších vztahů Kraje Vysočina.

Číst dál...

Mezinárodní školení o "leadershipu" ve Španělsku s Hodinou H

Hodina H vyslala zástupce pracovníků mládeže z Kraje Vysočina na mezinárodní školení „Awareness! Mindful leadership“ neboli „Povědomí! Vědomé vedení“. Projekt se konal v rámci vzdělávacího programu Erasmus+ ve městě Alicante, kde ho pořádala španělská organizace Usit. Projekt byl zaměřen na rozvoj kompetencí spojených s vedením lidí, vědomým vedením mládeže s cílem rozvíjet u nich konkrétní vědomosti a schopnosti.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 19. 12. 2018

Dalešická přehrada slaví 40 let, Vysočina jedná o partnerství s Itálií a studio i-Vysočina bude na biatlonu. Sledujte středeční zprávy.

Číst dál...

Vyhlášení ankety Učitel Vysočiny 2019

Kraj Vysočina vyhlašuje historicky první ročník ankety Učitel Vysočiny 2019. Do půlky ledna příštího roku mohou ředitelé škol podávat nominace zatím ve dvou kategoriích – učitel/učitelka teoretického vyučování a učitelka/učitel praktického vyučování nebo odborného výcviku. Podle informací Jany Fialové, radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu bude začátkem února v Radě Kraje Vysočina projednán návrh odborné sedmičlenné komise, která doporučí maximálně 12 nejlepších učitelek/učitelů. Slavnostní vyhlášení titulů Učitel Vysočiny 2019 je už naplánováno na 29. března 2019 v Horáckém divadle Jihlava.

Číst dál...

REKLAMA