OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Blíží se zápisy do škol

Blíží se doba zápisů a řada rodičů se začíná zamýšlet nad tím, jak je jejich dítě připravené na nástup do školy. Do studia jsme pozvali speciální pedagožku Janou Svobodovou z pelhřimovské pedagogicko-psychologické poradny.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 4. 3. 2019

Výstraha před silným větrem, začátek stavby obchvatu u Velkého Beranova a pozvánka na dnešní premiéru Otazníků, to jsou témata pondělních zpráv.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 1. 3. 2019

První březnové zprávy přináší výhled počasí na víkend nebo informace o dokončení rekonstrukce interního pavilonu Nemocnice Jihlava.

Číst dál...

Zimní workshop Scola Telcz

Telč navštívily v týdnu od 22. od 27. února více než tři desítky studentů českých a zahraničních vysokých škol. Ti se sjeli na zimní workshop pořádaný multidisciplinární školou Scola Telcz. O workshopu nám do studia přišel povídat ředitel Univerzitního centra Telč Jaroslav Makovec.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 28. 2. 2019

Spolupráce Kraje Vysočina se Zakarpatím, podpoření muzejních sbírek a kůrovcová kalamita na Vysočině. To jsou některá z témat dnešních zpráv.

Číst dál...

Kůrovcová kalamita nabrala rozměrů apokalypsy

Kůrovcová kalamita na Vysočině nabrala rozměrů apokalypsy. Vlastníkům nestátních lesů hrozí kolaps. Dříví napadeného lýkožroutem je tolik, že ho lesníci nestačí prodat. Proto se vlastníci lesů rozhodli sepsat petici a žádají vládu ČR a Parlament o pomoc. K nám do studia přišel o problematice promluvit František Kučera, předseda Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 27. 2. 2019

Kraj zavádí nový systém dopravy, Nemocnice Nové Město na Moravě otevřela nový dětský pavilon a pozvánka na Nudný workshop - kůže. To jsou některá z témat dnešních zpráv.

Číst dál...

REKLAMA