OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 29. 11. 2017

V dnešních zprávách Vám představíme nový pořad, na který se v našem vysílání můžete těšit už od příštího týdne. Mimoto se například dozvíte, jaké starosti mají v tomto čase včelaři a kdo slavný zavítal na Vysočinu.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 28. 11. 2017

V dnešních zprávách Vám poradíme, jak můžete před Vánoci prokázat dobrodiní pacientům jihlavské nemocnice a kde získáte inspiraci na sváteční vaření. Pravidelné návštěvníky Horáckého divadla zase bude zajímat, jaká premiéra se chystá na víkend.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 27. 11. 2017

Konec minulého týdne přinesl neštěstí na Žďársku, nejen o tom budou dnešní zprávy. Také se podívejte, kde v Pelhřimově vyrostla knihobudka a jaké počasí chystá předvánoční období.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 24. 11. 2017

Kde lidé chodili kolem dělostřelecké miny, aniž by o tom měli tušení, a kam budou majitelé aut od příštího roku odevzdávat staré pneumatiky, nejen to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

Hejtman má na stole petici. Lidé podporují výstavbu přeložky pro průmyslovou zónu Přibyslavice

Statistiky sčítání dopravy mluví nekompromisně. Nárůst nákladní dopravy směřující do největší průmyslové zóny na Třebíčsku do Přibyslavic od roku 2010 narostl o 100 %. Zatímco přípravy a projektování obchvatu Okříšek pokračují, jeho napojení a klíčovou přeložku silnice III/50510 mezi Novou Vsí a Petrovicemi blokují svými právními kroky jednotlivci. Zatímco oni se domnívají, že silnice je zbytečná, stovky lidí proti nim a na podporu výstavby podepisovaly petici. Tu má nyní na stole hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 23. 11. 2017

Co se ve středu odehrálo na železničním přejezdu u Obrataně a proč je náhle nejistý další osud jihlavské protialkoholní záchytné stanice, nejen to se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

Petr Kubín ze světelské Uměleckoprůmyslové akademie zazářil na 21. ročníku točířské soutěže v Bechyni

V listopadu se na Střední uměleckoprůmyslové škole v Bechyni konal již 21. ročník tradiční točířské soutěže. Tato akce se pořádá pro studenty středních škol, které mají ve svém vzdělávacím programu výuku keramických oborů. V tomto ročníku se soutěže zúčastnilo celkem pět škol, a to pořádající SUPŠ Bechyně, dále SOŠ Luhačovice, SUŠ Ostrava, SUPŠ Uherské Hradiště a uměleckoprůmyslová akademie ve Světlé nad Sázavou. Světelský student a reprezentant Vysočiny Petr Kubín se v silné konkurenci neztratil a z Bechyně si odvezl první a čtvrté místo.

Číst dál...

REKLAMA