ZZS XIII sledujte zive

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Taiwan očima Jiřího Pokorného aneb Vysočina má zajímavého partnera

Předseda Komise pro informatiku a Smart region Rady Kraje Vysočina Jiří Pokorný patřil mezi tři šťastlivce z Evropy, kteří se zúčastnili konference eGovernment development 2017 na Taiwanu. Zastupoval tam Kraj Vysočina, s nímž Taiwanci navázali dlouholetou spolupráci. Jaké dojmy si přivezl, na to se Jiřího Pokorného v rozhovoru vyptal Jaroslav Drahoš.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 20. 9. 2017

Starostové na Žďársku tento týden testují elektromobily. Nicméně příští víkend přijde řada i na veřejnost, která si bude moci vyzkoušet elektrovozítka na vlastní kůži také. To a další novinky z Vysočiny najdete v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 18. 9. 2017

Republikové srovnání výsledků jednotných přijímacích zkoušek na střední školy ukázalo zajímavou skutečnost o uchazečích z Vysočiny. Více prozradíme ve zprávách, kde se Vás dále pokusíme nalákat na program, který na poslední třetinu roku připravili v krajských Family a Senior Pointech.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 15. 9. 2017

Dnešní zprávy prozradí, jak mohou příjemně strávit sobotu Jihlavané. Snad jim k tomu bude přát počasí, přestože meteorologové nejsou v předpovědi právě optimističtí.

Číst dál...

REKLAMA