OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 26. 2. 2018

V dnešních zprávách nechybí předpověď počasí, pozvánka ke sledování dalšího dílu Otazníků a bohužel ani ohlédnutí za nedělní vážnou nehodou u Golčova Jeníkova.

Číst dál...

Naivita mě provází ve všem, co dělám, tvrdí Ladislav Zibura

Rozený řečník, ale přitom zároveň nadaný spisovatel s obdivuhodným smyslem pro humor. S takovou charakteristikou Ladislava Zibury snad musí souhlasit každý, kdo kdy navštívil aspoň jednu z jeho projekcí a dostal do rukou některou z jeho tří knih. V uplynulých dnech se to poštěstilo mnohým lidem z Vysočiny, neboť tento mladý muž z Českých Budějovic, jehož si do svých pořadů už pozvali Jan Kraus či Karel Šíp, o svých poutnických zážitcích z Gruzie a Arménie v druhé polovině února vyprávěl v Jihlavě, Pelhřimově i Kamenici nad Lipou.

Číst dál...

VIDEO: Ochránce přírody Pavel Koubek to ještě nevzdal

Do konce února budou do humpoleckého Hrdličkova muzea lákat fotografie Pavla Koubka z Občanského sdružení Zelené srdce. Protože výstava „Ještě jsem to nevzdal“ umístěná v sále na Horním náměstí dokumentuje bohulibou činnost tohoto zachránce zvířat a zapomenutých památek, uvidí její návštěvníci například krásné momentky ze soví či žabí říše, křížky a smírčí kameny nebo kapli svaté Anny u Pelhřimova.

Číst dál...

REKLAMA