VIDEO: Skupina High Five má za sebou úspěšný rok

HF2Skupina High Five je česká, nyní již 6-ti členná emo-popová kapela, sázející na melodie a emotivní texty. Kapela vznikla koncem roku 2009 - původně ze sólového projektu Jana Richtera. Kapela pravidelně koncertuje po ČR i SK v několika formacích, akusticky i v plné sestavě. Zahráli si například jako předkapela floridských Boyce Avenue při jejich zastávce evropského turné v pražském Lucerna Music Baru. 

Číst dál...

Lidé se rozloučili s hercem a cimrmanologem Pavlem Vondruškou

pohreb_pavla_vondruskyRodina, přátelé, kolegové, kamarádi, ale i věrní fanoušci se přišli ve čtvrtek naposledy rozloučit s oblíbeným hercem Pavlem Vondruškou. Někdejší dlouholetý člen Divadla Járy Cimrmana, herec a dirigent zemřel 5. února, podlehl zraněním, které si přivodil pádem do orchestřiště Stavovského divadla.

Číst dál...

Lidé se rozloučí s hercem a cimrmanologem Pavlem Vondruškou

pavel-vondruska-narodni-divadloRodina, přátelé kamarádi ale i věrní fanoušci se přijdou ve čtvrtek do obřadní síně motolského krematoria rozloučit s oblíbeným hercem Pavlem Vondruškou. Někdejší dlouholetý člen Divadla Járy Cimrmana, herec a dirigent zemřel 5. února věku 85 let v pražské motolské nemocnici.

Číst dál...

VIDEO: Divadlo Broadway uvede na konci února muzikál Kat Mydlář

kat_mydlar_muzikalNový muzikál Kat Mydlář nabídne divákům v premiéře 24. února v pražském Divadle Broadway příběh tajemného muže, jehož život je opředen mýty i předsudky. Agenturu Mediafax o tom informovala mluvčí divadla Martina Jandová. POSLECHNĚTE SI PÍSEŇ Z MUZIKÁLU KAT MYDLÁŘ V PODÁNÍ DANIELA HŮLKY!

Číst dál...

V Praze se uskuteční koncert k nedožitým 60. narozeninám Jiřího Schelingera

jiri_schelingerKoncert k nedožitým 60. narozeninám Jiřího Schelingera se uskuteční 7. března v pražském Retro Music Hall. Agenturu Mediafax o tom v pátek informoval Vladan Drvota ze Suphraphonu. Večerem bude provázet Milan Schelinger se svou skupinou. Mezi hosty nebudou chybět například Jaroslav Uhlíř, Karel Šíp, Aleš Brichta, Kamil Střihavka nebo Petr Kolář.

Číst dál...

REKLAMA