VIDEO: Divadlo Na Fidlovačce startuje novou hru Hotel mezi dvěma světy

divadlo_fidlovacka_hotel_mezi_dvema_svetyHotel mezi dvěma světy od Érica-Emmanuela Schmitta představí v premiéře 13. ledna divadlo Na Fidlovačce, informoval ve středu režisér hry Pavel Šimák. Do hlavních rolí obsadil herce Dennyho Ratajského, Daniela Rouse, Vandu Chaloupkovou nebo Ivu Pazderkovou. HEREČKA IVA PAZDERKOVÁ JE PRO MNOHÉ ZNÁMÁ Z POŘADU NA STOJÁKA, PŘINÁŠÍME VÁM MALOU UKÁZKU!

Číst dál...

VIDEO: Výstava Beatlemánie! je prodloužena

beatlemanieVýstava Beatlemánie! se pro velký zájem návštěvníků dočkala prodloužení. Podařilo se jí oslovit velké množství lidí napříč generacemi, bude tedy otevřena až do 6. dubna 2011. VÝSTAVA BEATLEMÁNIE V ČESKU ODSTARTOVALA REKONSTRUKCÍ ZÁSAHU U LENNONOVY ZDI, JAK TO VYPADALO SE MŮŽETE PODÍVAT VE VIDEU UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

VIDEO: Tenorista Jonas Kaufmann vystoupí poprvé v Praze

jonas_kaufmannNěmecký tenorista Jonas Kaufmann zazpívá v pondělí 10. ledna na koncertu ve Smetanově síni pražského Obecního domu. Vystoupení začne v 19.30, agenturu Mediafax o tom informovala Martina Žáková z organizačního týmu. PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU Z VYSTOUPENÍ NĚMECKÉHO TENORISTY JONASE KAUFMANNA!

Číst dál...

VIDEO: Divadlo Broadway uvede v únoru muzikál Kat Mydlář

divadlo_broadwayNový muzikál Kat Mydlář nabídne divákům v premiéře 24. února v pražském Divadle Broadway příběh tajemného muže, jehož život je opředen mýty i předsudky. Agenturu Mediafax o tom informovala mluvčí divadla Martina Jandová. POSLECHNĚTE SI PÍSEŇ Z NOVÉHO MUZIKÁLU KAT MYDLÁŘ V PODÁNÍ DANIELA HŮLKY!

Číst dál...

VIDEO: V Praze vystoupí sopranistka Dinara Alievaová

dinara_aliveaOperní pěvkyně Dinara Alievaová vystoupí v úterý od 19 hodin na benefičním koncertu ve Smetanově síni Obecního domu v Praze. Agenturu Mediafax o tom informoval Ivan Tučník ze společnosti Bison & Rose. JAKO MALOU OCHUTNÁVKU PŘED PRAŽSKÝM KONCERTEM VÁM PŘINÁŠÍME LA TRAVIATU V PODÁNÍ DINARY ALIEVAOVÉ!

Číst dál...

V České republice vzniká první trvalá expozice starověkého umění

narodni_muzeum_prahaNárodní muzeum připravuje ve spolupráci s Národní galerií první trvalou expozici starověkého umění v České republice. Návštěvníci tak budou mít poprvé možnost prohlédnout si unikátní díla antických umělců, egyptské rakve i klínopisné tabulky na jednom místě. Expozice s názvem Expozice starého světa bude návštěvníkům zpřístupněna 4. února 2011.

Číst dál...

REKLAMA