VIDEO: Zemřel kytarista Gary Moore

mooreLegendární rockový kytarista Gary Moore zemřel. Informuje o tom v neděli webový portál britské stanice BBC. Osmapadesátiletý hudebník, rodák ze severoirského Belfastu a někdejší člen skupiny Thin Lizzy zemřel v neděli nad ránem ve španělském letovisku Costa del Sol, v hotelovém pokoji. PŘIPOMEŇTE SI TVORBU FENOMENÁLNÍHO KYTARISTY GARYHO MOOREA PÍSNÍ STILL GOT THE BLUES!

Číst dál...

VIDEO: Zemřel herec, dirigent a cimrmanolog Pavel Vondruška

pavel-vondruska-narodni-divadloNěkdejší dlouholetý člen Divadla Járy Cimrmana, herec a dirigent Pavel Vondruška zemřel v sobotu večer ve věku 85 let v pražské motolské nemocnici. Agentuře Mediafax to v neděli večer potvrdil jeden ze zaměstnanců Žižkovského Divadla Járy Cimrmana. ZAVZPOMÍNEJTE NA SKVĚLÉHO HERCE PAVLA VONDRUŠKU VE HŘE BLANÍK!

Číst dál...

Zemřel herec a člen Činoherního klubu Stanislav Štícha

stanislav_stichaVe věku 68 let zemřel 31. ledna herec a člen Činoherního klubu Stanislav Štícha. Agentuře Mediafax informaci v pátek potvrdila mluvčí klubu Alice Bláhová. "Naposledy se s panem Stanislavem Štíchou rozloučíme v úterý 8. února ve 12 hodin v malé obřadní síni strašnického krematoria," uvedla v oficiálním prohlášení Bláhová.

Číst dál...

Plesu v Opeře bude vévodit osmichodové degustační menu

plesLetošní Ples v Opeře, který se uskuteční 5. února, nabídne svým hostům delikatesy české kuchyně. Osmichodovému menu bude vévodit salát z českých ráčků s lanýžovým toustem nebo kaštanové pyré se šlehačkou, agentuře Mediafax to sdělila organizátorka akce Zuzana Vinzens.

Číst dál...

Kapela Clou vystoupí v březnu v Paláci Akropolis

clouPřesně po dvou letech se kapela Clou vrátí 30. března do pražského Paláce Akropolis, kde odehraje svůj jarní koncert. Agenturu Mediafax o tom v pátek informovala Kateřina Dědková z organizačního týmu. PODÍVEJTE SE NA VIDEOKLIP K HITU SNOWY WINGS!

Číst dál...

VIDEO: Formace Vanilla Sky vystoupí v Praze

vanilla_skyItalská poprocková skupina Vanilla Sky vystoupí ve čtvrtek večer v pražském Rock Café. Informaci zveřejnily oficiální stránky klubu. Tento italský kvartet není českému publiku rozhodně neznámý. Do klubu Rock Café zamíří již potřetí. Kapela sama tvrdí, že v tak krásném městě, jako je Praha, se cítí jako doma. PODÍVEJTE SE NA KLIP KAPELY VANILLA SKY K PÍSNI JUST DANCE!

Číst dál...

REKLAMA