REKLAMA

Dopravní podnik opravil pomník u Libeňského mostu

Dopravní podnik hlavního města Prahy opravil pomník připomínající dosažení 100 kilometrů tramvajových tratí, které byly rekonstruovány s využitím velkoplošných panelů s blokovou kolejnicí. Jeho základní deska má symbolizovat část velkoplošného panelu a je v ní umístěna bloková kolejnice B1. Tu překrývá pamětní deska kruhového tvaru.

Číst dál...

Praha nahrazuje stromy vykácené při přestavbě čistírny

Hlavní město se prostřednictvím své organizace Lesy hlavního města Prahy pustilo do výsadby stromů, které nahradí dřeviny pokácené při přestavbě a rozšíření Ústřední čistírny odpadních vod na Císařském ostrově. V Praze tak do konce listopadu přibude téměř 600 nových stromů.

Číst dál...

V Praze 5 by mohla vzniknout nová hokejová hala. Radnice se ptá veřejnosti

Radnice Prahy 5 se obrátila na občany s dotazem, zda by na území městské části měla vzniknout nová hokejová hala a případně na jakém místě. Oslovením veřejnosti reaguje vedení Prahy 5 na nabídku soukromého investora vybudovat v páté městské části nízkonákladovou a nízkorozpočtovou hokejovou halu, která by sloužila mládežnickému hokeji a široké veřejnosti.

Číst dál...

Školní jídelny Prahy 1 vařily podzimně – a moc dobře

 

Pomalu pečená kachní prsa s dýňovým pyré, kančí se šípkovou omáčkou a žemlovým knedlíčkem, krůtí maso na houbách, máslovou dýni s kuřecím masem, polévku z červené řepy, klasickou bramboračku, jelení ragú, čočkové rizoto se zeleninou anebo zadělávanou růžičkovou kapustu a další lákavé speciality si mohly na přelomu října a listopadu dát děti v jídelnách základních škol zřizovaných Městskou částí Praha 1.

Číst dál...

REKLAMA