Oblíbený DinoPark má nový přírůstek. Vezměte děti na prvního českého dinosaura

Oblíbený pražský DinoPark ještě před prázdninami představil nejnovější dinosauří přírůstek, a ne jen tak ledajaký. Sbírku modelů dinosaurů v životní velikosti nově doplnil dokonce první český dinosaurus jménem Burianosaurus augustai. Za novým dinosaurem i dalšími druhohorními exponáty se můžete vydat na střechu obchodního centra Harfa.

Číst dál...

Zanedbaný sportovní areál v Praze 4 se dočkal rekonstrukce

Developerská a investiční společnost PASSERINVEST GROUP, která stojí za rozvojem areálu BB Centrum v Praze 4, zkultivovala nebezpečné a nevyužívané asfaltové hřiště a na jeho místě vybudovala atletický stadion. Na více jak 1 500 m2 vznikl plně vybavený stadion s běžeckým oválem, sprinterskými rovinkami, doskočištěm pro skok daleký a skok do výšky, hřištěm pro florbal, badminton a další. Celková investice do neziskového veřejného projektu na Praze 4 je 18 mil. korun a jediným investorem je společnost Passerinvest Group.

Číst dál...

Některá místa v Praze je nutné denně čistit od moči

 

Čištění ulic je pro většinu Pražanů běžnou součástí městského dění. Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a. s. (TSK, a. s.), představuje také speciální čištění, které možná někoho překvapí, přesto jej Pražské služby, a. s., v ulicích metropole dodavatelsky zajišťují pravidelně, někde dokonce na denní bázi. Jedná se o dezinfekci nejzatěžovanějších pražských čtvrtí znečištěných močí neukázněných Pražanů i turistů.

Číst dál...

REKLAMA