Studio BodyBody v Praze již počtvrté a tentokrát na Vinohradech

Obyvatelé hlavního města mají nyní další možnost využít přelomového tréninku pomocí elektrické stimulace svalů (EMS), který umožňuje náležitě procvičit 90 procent svalů v těle za pouhých 20 minut. Společnost BodyBody, která tuto unikátní formu péče o tělo nabízí, otevřela v Praze na Vinohradech své již čtvrté pražské studio. Jako uvítací dárek si zde mohou noví klienti vyzkoušet revoluční trénink zcela zdarma.

Číst dál...

Třiadvacetiletí podnikatelé přebírají majoritní podíl v soukromém EKO gymnáziu v Praze

Revoluci ve výuce na českých středních školách chystají Tomáš Jízdný a Ondřej Kania. Třiadvacetiletí majitelé agentury J&K Consulting zabývající se zprostředkováním středoškolského studia na amerických internátních školách odkoupili 75% podíl v soukromém EKO gymnáziu Praha. To se přejmenuje na Pražské humanitní gymnázium. Největší změny ale zasáhnou způsob vyučování, který bude kopírovat styl výuky na soukromých středních školách v USA. České učitele přijedou v případě potřeby zaškolit jejich američtí kolegové.

Číst dál...

K Mezinárodnímu dni dobrovolníků představuje Ukliďme Česko plány pro rok 2016

Při příležitosti Mezinárodního dne dobrovolníků, který připadá na tuto sobotu, představují organizátoři akce Ukliďme Česko plány pro příští rok. Třetí ročník této dobrovolnické úklidové akce se uskuteční po celé České republice 16. dubna 2016. Díky spolupráci s Českým svazem ochránců přírody by účast měla dosáhnout až 100 000 dobrovolníků a tím zhruba třikrát přesáhnout počet těch, kteří se do akce zapojili v roce 2015.

Číst dál...

Během týdne se do projektu 72 hodin přihlásilo přes pět tisíc dobrovolníků. A přidávají se další

Uplynul týden od spuštění registrace do letošního, již čtvrtého ročníku dobrovolnického projektu „72 hodin“ – a organizátoři evidují více než 5 400 lidí. A postupně přibývají další. Přihlášky chodí převážně ze škol, ale dávají o sobě vědět také nadšenci z různých dětských a mládežnických spolků – mezi nimi nejčastěji tomíci, pionýři či mladí dobrovolní hasiči – ale i neorganizovaní jednotlivci. Největšímu zájmu se akce zatím těší v Jihomoravském kraji. Vyplývá to z informací od organizátorů z pořádající České rady dětí a mládeže (ČRDM).

Číst dál...

REKLAMA