Pražské stromy dostaly nový kabát

Webové stránky o památných a významných stromech Prahy září novotou. Návštěvníci nyní jednoduše a přehledně zjistí, kde rostou pozoruhodné stromy metropole. Začíst se mohou i do příběhů jednotlivých velikánů.

Číst dál...

První bezplatné elektrobusy v Praze mají za sebou 10 tisíc kilometrů a 150 tisíc přepravených pasažérů

Dva nové elektrobusy od českého výrobce SOR, které už více než dva měsíce jezdí na trase pravidelných linek BB1 a BB2 spojujících multifunkční areál BB Centrum a stanici metra Budějovická na trase C v Praze 4, ujely již více než 10 tisíc kilometrů. Jejich služeb využilo zhruba 150 tisíc cestujících. Jedná se o první elektrobusy nasazené do ostrého provozu v pražské hromadné dopravě, které mohou cestující využívat bezplatně. Projekt je společnou iniciativou developerské a investiční společnosti PASSERINVEST GROUP, Skupiny ČEZ a dopravní společnosti ARRIVA s cílem snížit zatížení životního prostředí zejména ve městech.

Číst dál...

Studio BodyBody v Praze již počtvrté a tentokrát na Vinohradech

Obyvatelé hlavního města mají nyní další možnost využít přelomového tréninku pomocí elektrické stimulace svalů (EMS), který umožňuje náležitě procvičit 90 procent svalů v těle za pouhých 20 minut. Společnost BodyBody, která tuto unikátní formu péče o tělo nabízí, otevřela v Praze na Vinohradech své již čtvrté pražské studio. Jako uvítací dárek si zde mohou noví klienti vyzkoušet revoluční trénink zcela zdarma.

Číst dál...

REKLAMA